Перевезення пиломатеріалів у Києві

Перевозка леса пиломатериалов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Деревина та пиломатеріали використовуються майже в кожній галузі промисловості. Однак поряд з незаперечними перевагами у них є істотний недолік – складність транспортування. Щоб перевезти пило- та лісоматеріали з пункту обробки на промисловий об’єкт, необхідний спеціалізований транспорт підходящої вантажопідйомності, такелажне обладнання та вантажники. Цими технічними та кадровими ресурсами володіє транспортна компанія NOSHA. У нас є матеріально-технічна база, за допомогою якої можна недорого організувати вантажоперевезення лісу.

Правила транспортування пило- та лісоматеріалів

Через те, що ліс та пиломатеріали продаються великими партіями, їх відносять до категорії великогабаритних вантажів. Перевезення здійснюється за допомогою довгомірного транспорту високою тоннажності з відкритим бортом. Все це вимагає вправності та спеціального транспортного обладнання, яке є в розпорядженні майстрів транспортної компанії NOSHA. В процесі вантажоперевезення вони:

  • акуратно переносять лісоматеріали з вантажної площадки до кузова;
  • фіксують їх за допомогою козирків, коників та гребінок, що перешкоджають ковзанню вантажу;
  • супроводжують вантаж до кінцевого пункту доставки;
  • проводять розвантаження на новому місці.

Пакування лісу та пиломатеріалів зазвичай не проводиться. Воно необхідне тільки в тому випадку, якщо потрібно перевезти бук, модрину, дуб та інші цінні породи дерев, оброблені спеціальним просоченням проти шкідників та гниття.

Для переїзду та вантажоперевезення розробляється маршрут. При цьому вибираються ділянки для безперешкодного руху довгомірного транспорту.

Масштабні вантажоперевезення з NOSHA

Транспортна компанія NOSHA організовує приватні та промислові вантажоперевезення та переїзди під ключ. Наша команда складається з досвідчених вантажників та водіїв, що добре орієнтуються на вулицях Києва та Київської області.

Кожному, хто хоче замовити у нас перевезення лісу та пиломатеріалів, ми гарантуємо:

  • індивідуальний підхід,
  • широкий перелік послуг,
  • суворе дотримання графіку доставки,
  • доступні ціни.

Для замовлення вантажоперевезення заповніть форму «Швидке замовлення», зателефонуйте за номером в шапці сайту або напишіть в онлайн-чат. Оператор розповість про умови співпраці та розрахує вартість обслуговування.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.