Перевезення меблевих предметів

Перевозка мебели

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Перевезення меблів – найскладніший етап переїзду. Щоб безпечно доставити вантаж до пункту призначення, цей процес потрібно розбити на кілька етапів, включаючи монтаж-демонтаж, пакування та безпосередньо транспортування. Організувати вантажоперевезення за цим алгоритмом допоможуть майстри транспортної компанії NOSHA. Ми оперуємо сучасною матеріально-технічною базою, за допомогою якої можна оперативно та недорого перевезти вантаж будь-якого розміру та конфігурації.

Комплексний підхід до вантажоперевезення

Складність перевезення м’яких та корпусних меблів полягає в габаритах та конфігурації вантажу. Якщо це збірний гарнітур, то його потрібно розібрати, упакувати кожну деталь окремо, зібрати елементи кріплення. Якщо це цільне виріб, то для переїзду потрібно найняти вантажників, знайти такелажне обладнання, підібрати транспорт. В процесі можуть виникнути й інші проблеми, впоратися з якими можуть тільки досвідчені меблевики та вантажники. Найняти їх можна в компанії NOSHA.

Ми підходимо до організації перевезення ліжок, диванів, інших корпусних та м’яких меблів комплексно та ділимо його на наступні етапи:

 • підбір пакувального матеріалу та транспорту,
 • демонтаж гарнітурів та збірних виробів,
 • пакування та підготовка особистих речей до відправки,
 • спуск до вантажної майданчику та завантаження,
 • безпосередньо доставка вантажу,
 • розвантажувальні роботи та підйом на поверх,
 • збирання та розташування меблів.

Доставка здійснюється за заздалегідь відпрацьованим маршрутом, при виборі якого враховується якість покриття, наявність мостів, поворотів, частота пробок. Це допомагає вкластися точно в строк.

Пропозиції транспортної компанії NOSHA

Транспортна компанія NOSHA організовує дачні, квартирні та офісні переїзди під ключ. Для перевезення вантажів по Києву та Київській області ми надаємо транспорт різної вантажопідйомності. За якість та безпеку їх виконання відповідають кваліфіковані водії та вантажники, які мають великий досвід переїздів та володіють необхідним обладнанням.

Вирішивши замовити у нас організацію переїзду, можете розраховувати на:

 • індивідуальний підхід,
 • широкий перелік послуг,
 • сучасну матеріально-технічну базу,
 • доступні ціни,
 • зручні способи оплати.

Для оформлення замовлення напишіть в онлайн-чат, клікніть на кнопку «Швидке замовлення» або зателефонуйте за вказаним номером. Менеджери зорієнтують в послугах та допоможуть розрахувати вартість вантажоперевезення.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.