Перевезення мотоцикла у Києві

Перевозка мотоциклов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Кожен день в столиці зростає кількість власників мотоциклів, скутерів та іншої мототехніки. Саме вона дарує незабутнє відчуття «вітру у волоссі» та свободу рухів. Але яким би швидким та високотехнологічним не був мотоцикл, час від часу і він потребує техобслуговування та ремонту. У цьому випадку необхідний мотоевакуатор, який допоможе перевезти транспортний засіб на станцію техобслуговування. Замовити його можна в компанії NOSHA. Ми оперуємо сучасною матеріально-технічною базою, за допомогою якої можна недорого організовувати вантажоперевезення будь-якої складності.

Правила транспортування мототехніки

Мотоцикл – транспортний засіб, перевезення якого суворо стандартизована. Для цього необхідно використовувати спеціальний вантажний автомобіль, оснащений механізмами фіксації. Мототехніку рекомендується фіксувати у вертикальному положенні, надійно заблокувавши кермо. Якщо потрібно перевезти два мотоцикли, то їх бажано закріпити на відстані один від одного, використавши жорстке пакування. Майстри транспортної компанії NOSHA працюють за алгоритмом, в який входить:

 • складання плану робіт,
 • вибір мотоевакуатора та пакування,
 • завантажувально-розвантажувальні роботи,
 • фіксація мототехніки,
 • транспортний супровід вантажу.

Для переїзду та транспортування використовуються перевірені пакувальні матеріали, які допомагають захистити мототехніку від тряски на дорозі. Крім того, майстри займаються складанням кошторису та розробкою маршруту. За рахунок цього транспортування проводиться строго за графіком.

Пропозиції для клієнтів NOSHA

Транспортна компанія NOSHA надає допомогу в організації переїздів та вантажоперевезень під ключ. Для цього ми надаємо транспорт різної тоннажності та конфігурації, і досвідчену команда. Наша бригада складається з кваліфікованих водіїв та вантажників, контролюючих кожен етап вантажоперевезення або переїзду по Києву та Київській області.

Вирішивши замовити у нас мотоевакуатор, можете розраховувати на:

 • своєчасну подачу транспортного засобу,
 • технічну справність,
 • індивідуальний підхід,
 • дотримання термінів доставки,
 • доступні ціни,
 • різні способи оплати.

Для оформлення замовлення напишіть в онлайн-чат, зателефонуйте за номером в шапці сайту або заповніть форму «Швидке замовлення». Консультант передзвонить, щоб прийняти замовлення та розрахувати орієнтовну вартість вантажоперевезення.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.