Перевезення обладнання у Києві

Перевозка оборудования

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Перевезення промислового обладнання – одна з найскладніших логістичних процедур. Її складність пояснюється габаритами вантажу, незвичайною конфігурацією та необхідністю дотримуватися стандартів виробника. Якість роботи обладнання багато в чому залежить від того, наскільки правильно воно було перевезено та встановлено. Щоб не допустити помилок в процесі транспортування, його організацію краще довірити майстрам компанії NOSHA. Ми володіємо технічними та кадровими ресурсами, які дозволяють проводити вантажоперевезення будь-якої складності під ключ.

Особливості промислових вантажоперевезень

На території Києва та Київської області зареєстровано близько 238 тис. об’єктів підприємницької діяльності. Кожному з них час від часу потрібно перевезти промислове обладнання з точки A в точку B. Зазвичай це пов’язано з його купівлею, продажем, утилізацією або переїздом підприємства.

Перевезення промислового обладнання – це комплексна послуга, яку майстри транспортної компанії NOSHA ділять на наступні етапи:

 • виїзд на об’єкт для оцінки масштабу та складності вантажоперевезення,
 • вибір пакувального матеріалу та транспортного засобу для переїзду,
 • пакування та підготовка вантажу до відправки,
 • завантажувально-розвантажувальні роботи,
 • супровід вантажу до кінцевого пункту доставки,
 • розпакування та розташування обладнання на новому місці.

Завдяки такому підходу вантажоперевезення проходить акуратно, злагоджено та швидко. Цьому також сприяє попереднє опрацювання маршруту, в якому перевага віддається безпечним ділянках з якісним покриттям.

Переваги вантажоперевезень від NOSHA

Транспортна компанія NOSHA недорого організовує складські, промислові, офісні, квартирні та інші переїзди. Для цього ми оперуємо транспортом різної вантажопідйомності та професійною командою. За якість вантажно-розвантажувальних та такелажних робіт відповідають досвідчені вантажники, а за транспортування – кваліфіковані водії.

Переваги транспортної компанії NOSHA:

 • широкий перелік послуг,
 • індивідуальний підхід,
 • оптимальний маршрут та графік доставки,
 • доступні ціни,
 • зручні способи оплати.

Щоб замовити перевезення обладнання або іншого вантажу, заповніть онлайн-форму, напишіть оператору онлайн-чату або зателефонуйте за номером в шапці сайту. Консультанти зорієнтують в послугах, приймуть замовлення та розрахують вартість вантажоперевезення.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.