Перевезення побутової техніки у Києві

Перевозка бытовой техники

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Перевезення побутової техніки – логістична послуга, якою користуються фізичні особи, торгові підприємства та офіси. Вона потрібна при переїздах, покупці нового обладнання або утилізації старого. Згідно з рекомендаціями виробника, перевозити побутову техніку потрібно в стоячому положенні, попередньо упакувавши та зафіксувавши спеціальним спорядженням. Замовити вантажоперевезення, яке буде здійснено відповідно до цих правил, можна в транспортній компанії NOSHA. У нас є необхідна матеріально-технічна база, за допомогою якої можна недорого організувати вантажоперевезення будь-якої складності.

Підхід до організації перевезення побутової техніки

Складність перевезення побутової техніки пояснюється тим, що тут необхідно строго дотримуватися рекомендацій виробника. Пристрій повинен бути зафіксовано в певному положенні. В іншому випадку в його конструкції виникнуть зміни, які вплинуть на подальшу роботу. Це стосується:

  • холодильників та морозильних камер,
  • пральних машин та сушильних шаф,
  • електричних та газових плит,
  • телевізорів та комп’ютерів,
  • кліматичної техніки.

Перш ніж перевезти устаткування, майстри приділяють увагу його пакуванню. Для цього вони використовують картонні коробки та листи, пінопласт, повітряно-бульбашкову плівку, поліетиленові пакети та скотч. Для переїзду та транспортування великої техніки використовується такелажне обладнання, яке дозволяє спустити її до вантажної майданчику або підняти на поверх. Транспортування здійснюється за відпрацьованими маршрутами. Перевага віддається ділянкам з хорошим покриттям та менш інтенсивним транспортним потоком.

Комплексні вантажоперевезення з NOSHA

Транспортна компанія NOSHA організовує офісні, квартирні, офісні та інші переїзди під ключ. За якість вантажоперевезень відповідають професійні вантажники та досвідчені водії, які добре орієнтуються по карті Києва та Київської області. Вирішивши скористатися їх послугами, можете розраховувати на:

  • комплексний підхід,
  • високу кваліфікацію,
  • акуратність при поводженні з вантажем,
  • дотримання термінів доставки,
  • помірні ціни.

Для замовлення перевезення побутової техніки зателефонуйте за вказаним номером, напишіть в онлайн-чат або заповніть форму «Швидке замовлення». Консультанти зателефонують, щоб прийняти заявку та розрахувати вартість обслуговування.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.