Великогабаритні вантажоперевезення у Києві

Перевозка крупногабаритных грузов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Перевезення великогабаритних вантажів – найпоширеніша логістична операція, без якої не обходиться жоден будівельний майданчик, виробниче підприємство або оптово-роздрібна компанія. Якщо раніше для транспортування будматеріалів, промислового або складського обладнання необхідно було утримувати власний автопарк, зараз їх можна перевозити силами сторонніх організацій. У транспортної компанії NOSHA є необхідні технічні та людські ресурси, щоб недорого організувати перевезення великогабаритного вантажу.

Умови організації вантажоперевезень

У категорію великогабаритних вантажів входить сільськогосподарська та промислова техніка, великі залізобетонні вироби та обладнання нестандартної конфігурації. Зазвичай їх ширина становить не менше 2,55 м, довжина – 20 м, висота – 4 м. Якщо вантаж не вписується в зазначені параметри, його називають негабаритним.

Транспортування великогабаритних та негабаритних вантажів – комплексна послуга, в рамках якої фахівці підприємства NOSHA:

  • підбирають такелаж та транспорт,
  • розбирають та готують обладнання до відправки,
  • проводять вантажно-розвантажувальні та такелажні роботи,
  • супроводжують вантаж до пункту призначення.

При необхідності для переїзду та перевезення використовується пакування, яке допомагає захистити обладнання та матеріали від пилу, сонця та вологи. Щоб знизити тертя, коливання та інші механічні дії, при розробці маршруту обираються дороги з якісним покриттям.

Що ми пропонуємо

Транспортна компанія NOSHA організовує переїзди та перевезення негабаритного та великогабаритного устаткування під ключ. За організацію та проведення вантажоперевезень відповідають досвідчені вантажники та водії, що орієнтуються на вулицях Києва та Київської області.

Вирішивши замовити у нас перевезення великогабаритного вантажу, можете розраховувати на:

  • комплексне обслуговування,
  • сучасну матеріально-технічну базу,
  • зручний маршрут та графік доставки,
  • високу кваліфікацію обслуговуючого персоналу,
  • доступні ціни.

Якщо ви хочете перевезти вантаж силами нашої компанії, заповніть форму у вкладці «Швидке замовлення», напишіть оператору онлайн-чату або зателефонуйте за номером в шапці сайту. Менеджери візьмуть заявку та розрахують вартість вантажоперевезення.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.