Організація переїзду магазину у Києві

Переезд магазина

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Переїзд – важливий етап для будь-якого магазину. Він може бути необхідний через розширення асортименту продукції, що реалізовується, вибору вигідного місця для торгівлі, поліпшення умов для персоналу. При цьому важливо опрацювати кожен етап перевезення та не спровокувати простоїв в роботі магазину на новому місці. Щоб у повній цілості перевезти товар, потрібно довірити організацію магазинного переїзду компанії NOSHA. У нас є технічні та людські ресурси, які дозволяють організовувати вантажоперевезення будь-якої складності під ключ.

Що включає в себе комплексна послуга

При організації переїзду магазину важливо подбати про цілісність та схоронність перевезення продукції та обладнання. Домогтися цього можна тільки в тому випадку, якщо опрацювати кожен етап перевезення. В рамках магазинного переїзду майстри компанії NOSHA:

 • складають план майбутніх робіт,
 • готують кошторис для замовника,
 • розробляють маршрут транспортування,
 • підбирають пакувальний матеріал та транспортний засіб,
 • демонтують торгове обладнання,
 • пакують реалізовану продукцію,
 • проводять завантажувальні роботи.

Завантаживши товар в транспортний засіб, майстри супроводжують його в пункт призначення. Водії при цьому обирають відпрацьовані маршрути з мінімумом пробок та помірним рухом. Це дозволяє доставити вантаж точно в зазначений час. В кінцевому пункті транспортування майстри проводять розвантажувальні роботи, допомагають розпакувати перевезений товар, зібрати та встановити торгове обладнання.

Комфортні переїзди з NOSHA

Організація переїзду магазину – комплексна послуга компанії NOSHA, яка дозволяє оперативно та недорого перевезти торгове обладнання та продукцію на нове місце. Для її реалізації використовуються транспортні засоби різної вантажопідйомності та конфігурації. Ними керують кваліфіковані водії, які добре володіють карткою Києва та Київської області. За якість проведення вантажно-розвантажувальних робіт та безпосередньо доставки відповідають професійні вантажники.

Переваги транспортної компанії NOSHA:

 • індивідуальний та комплексний підхід,
 • акуратність та уважність при поводженні з майном клієнта,
 • зручний маршрут та графік доставки,
 • доступні ціни.

Щоб замовити переїзд магазину або дізнатися його вартість, заповніть форму у вкладці «Швидке замовлення», напишіть онлайн-консультанту або зателефонуйте за номером, прикріпленим в шапці сайту.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.