Рефрижераторні перевезення у Києві

Рефрижераторные перевозки

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Перевезення продовольчих товарів, лікарських препаратів, косметичної продукції та багатьох інших виробів обумовлене використанням рефрижераторів, в яких можна встановити певний температурний режим. Тільки з їх допомогою вдається перевезти вантаж в пункт призначення, зберігши його властивості та зовнішній вигляд. Організувати рефрижераторні перевезення допоможе компанія NOSHA. Ми оперуємо матеріально-технічною базою, яка дозволяє недорого перевозити вантажі будь-якого розміру та призначення.

Як організована послуга

Дотримання температурного режиму, як правило, потрібно для транспортування швидкопсувних продуктів (м’ясо, риба, молочна продукція, морепродукти), медикаментів, косметичних товарів, тваринних кормів, виробів з натурального хутра та шкіри. Переваги перевезення рефрижератором полягають в тому, що вона дозволяє:

  • підтримувати оптимальну температуру та вологість повітря,
  • зберегти органолептичні властивості та зовнішній вигляд продукції,
  • перевозити швидкопсувні вантажі на будь-які відстані при будь-якій погоді.

Перед початком транспортування майстри компанії NOSHA оцінюють його складність та обсяг. Це допомагає підібрати транспортний засіб підходящої вантажопідйомності. Після цього вони приступають до вантажно-розвантажувальних робіт, які також проводяться при дотриманні техніки безпеки. Доставка вантажу здійснюється за відпрацьованими маршрутами. Це дозволяє уникнути непотрібного простоювання в пробках та вчасно доставити вантаж до пункту призначення.

Пропозиції компанії NOSHA

Транспортна компанія NOSHA займається організацією рефрижераторних перевезень, вантажоперевезень та переїздів будь-якої складності під ключ. Спеціально для цього ми використовуємо авто різної вантажопідйомності, і команду досвідчених водіїв, які з легкістю орієнтуються на дорогах Києва та Київської області. Команда також включає професійних вантажників, які контролюють кожен етап рефрижераторних перевезень.

Причини, за якими вам варто довірити нам організацію рефрижераторного перевезення:

  • індивідуальний та комплексний підхід,
  • широкий перелік послуг,
  • висока кваліфікація майстрів,
  • доступні ціни.

Щоб замовити у нас транспортування швидкопсувних вантажів або дізнатися вартість такого вантажоперевезення, напишіть в онлайн-чат, заповніть форму «Швидке замовлення» або зателефонуйте за вказаним номером.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.