Організація складського переїзду у Києві

Складской переезд

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Складський переїзд – одна з найскладніших логістичних операцій, з якими стикаються оптово-роздрібні, промислові та інші підприємства. Він вимагає ретельної організації, так як будь-які затримки можуть призвести до простоїв у роботі. У ньому повинні бути задіяні професійні вантажники, які знають, як упаковувати та перевозити конкретні вантажі. Найняти їх можна в компанії NOSHA. Ми оперуємо кадровими й технічними ресурсами, за допомогою яких можна недорого організувати переїзд будь-якої складності.

У чому полягає організований підхід

Щоб перевезти складську продукцію на нове місце в цілості й схоронності, потрібно уважно підійти до організації складського переїзду. Майстри компанії NOSHA ділять операцію на кілька етапів. Першим з них є оцінка масштабу вантажоперевезення, яка проводиться відразу після обробки заявки. Вона допомагає фахівцям підібрати пакувальні матеріали та транспортний засіб, а також скласти кошторис. Важливо обрати для перевезення якісне пакування, яке захистить вантаж від впливу пилу, вологи та механічних коливань на дорозі.

У день переїзду складу на об’єкт виїжджають вантажники, які займаються:

 • демонтажем складських конструкцій та обладнання,
 • пакуванням продукції та товарів,
 • підготовкою вантажу до відправки,
 • вантаженням майна клієнта в транспорт,
 • супроводом вантажу до кінцевого пункту доставки,
 • вивантаженням майна на новому місці,
 • вивезенням сміття та пакування.

Транспортування проходить по заздалегідь відпрацьованим маршрутами. При цьому водії обирають ділянки з помірним транспортним потоком, щоб не простоювати в пробках та доставити вантаж на нове місце строго в обумовлений час.

Пропозиції для клієнтів

Компанія NOSHA організовує складські переїзди та вантажоперевезення будь-якої складності під ключ. Для цього ми надаємо транспортні засоби різної вантажопідйомності з командою професійних вантажників. У нашому штаті також працюють досвідчені водії, які добре орієнтуються на вулицях Києва та Київської області.

Довіривши нам організацію складського переїзду, можете розраховувати на:

 • індивідуальний підхід,
 • широкий перелік послуг,
 • надійність транспортних засобів,
 • кваліфікацію вантажників та водіїв,
 • доступні ціни.

Щоб замовити вантажоперевезення або розрахувати його вартість, заповніть форму «Швидке замовлення», напишіть оператору онлайн-чату або зателефонуйте за номером в шапці сайту.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.