Послуги такелажників у Києві

Такелажные работы

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Перевезення великогабаритного та негабаритного вантажу – одна з найскладніших логістичних операцій. Як правило, вона потрібна будівельним організаціям, промисловим, деревопереробних та автомобілебудівним підприємствам, де кожен день доводиться працювати з громіздким обладнанням. До його транспортування залучається спеціальне такелажне спорядження, яке дозволяє акуратно перенести обладнання на вантажний автомобіль. Керувати ним повинні професійні такелажники. Найняти їх недорого можна в транспортній компанії NOSHA.

Особливості великогабаритних вантажоперевезень

Такелажні роботи – складна операція, яка полягає в підйомі та транспортуванні великогабаритних та негабаритних конструкцій. Від звичайного завантаження та розвантаження вони відрізняються тим, що проводяться під керуванням такелажників та інженерів. Тільки вони здатні контролювати роботу устаткування, за допомогою якого можна перевезти вантаж вагою до 1000 тонн.

У перелік послуг такелажників компанії NOSHA входить:

  • оцінка ваги та обсягу вантажу,
  • вибір транспортного обладнання та транспортного засобу,
  • маркування великовагових конструкцій,
  • безпосередньо такелаж.

Для доставки великогабаритного та негабаритного вантажу використовується транспорт великої вантажопідйомності. Перед початком транспортування водії обирають маршрут з урахуванням наявності на ньому поворотів, мостів, ділянок з щільним трафіком та неякісним покриттям. Такий підхід дозволяє безпечно перевозити вантажі на території Києва та Київської області.

Пропозиції компанії

Транспортна компанія NOSHA займається організацією вантажно-розвантажувальних робіт, вантажоперевезень та переїздів будь-якої складності під ключ. Для їх проведення ми надаємо сучасну матеріально-технічну базу та команду досвідчених водіїв. Безпосередньо за вантажно-розвантажувальні роботи відповідають професійні такелажники та вантажники, в розпорядженні яких є необхідне спорядження.

Організація вантажно-розвантажувальних робіт в компанії NOSHA – це:

  • комплексний підхід,
  • широкий перелік послуг,
  • висока кваліфікація майстрів,
  • акуратне та дбайливе поводження з вантажем,
  • помірні ціни.

Щоб замовити у нас перевезення великогабаритного або негабаритного вантажу, заповніть онлайн-заявку, зателефонуйте за вказаним номером або напишіть оператору онлайн-чату. Він прийме заявку та розрахує вартість комплексного обслуговування.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.