Вантажне таксі у Києві та області

Грузовое такси

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Вантажне таксі – послуга транспортної компанії NOSHA, яка полягає в перевезенні невеликих та великогабаритних вантажів на території Києва та Київської області. Інтернет-магазини обирають її для доставки товарів клієнтам, окремі підприємства – для доставки посилок та матеріальних цінностей, приватні особи – для переїзду та перевезення особистих речей. Ми недорого надаємо транспортні засоби різної вантажопідйомності, які приїжджають на об’єкт замовника точно в обумовлений час.

Технічні можливості компанії

Компанія NOSHA має власний автопарк, в який входять легкові та напіввантажні автомобілі, а також вантажний транспорт великої тоннажності. Їх можна замовити, щоб дешево перевезти:

 • м’які та корпусні меблі,
 • особисте майно,
 • сейфи та банкомати,
 • товари та продукцію, що виробляється,
 • офісну та побутову техніку,
 • промислове обладнання,
 • музичні інструменти та багато іншого.

Замовляючи вантажне такси на годину або інший термін, можете додатково скористатися пакуванням вантажу. Його проведуть професійні вантажники, в розпорядженні яких є різноманітні пакувальні матеріали та інструменти. Спакований товар або обладнання буде захищено від пилу, вологи та інших впливів, які можливі під час транспортування.

Всі перевезення на вантажному таксі здійснюються за заздалегідь пропрацьованими маршрутами. Наші водії намагаються обирати дороги з хорошим покриттям, нещільним трафіком та мінімумом пробок. Це допомагає не тільки зберегти вантаж в цілісності й схоронності, але й дотримати обумовлені терміни доставки.

Організовані вантажоперевезення з NOSHA

Транспортна компанія NOSHA займається організацією переїздів та вантажоперевезень під ключ. Для цього ми оперуємо автомобілями різної тоннажності та командою кваліфікованих водіїв, що стежать за технічним станом автопарку та доставляють вантаж в пункти призначення. Досвід водіння дозволяє їм здійснювати вантажоперевезення будь-якої складності по місту й області.

Вирішивши найняти у нас таксі з вантажем, можете розраховувати на:

 • технічно справний стан автомобіля,
 • кваліфікацію водія,
 • дотримання термінів доставки,
 • доступні ціни.

Щоб замовити вантажне таксі, заповніть онлайн-заявку, напишіть оператору онлайн-чату або зателефонуйте за номером, прикріпленом в шапці сайту. Консультант прийме заявку, зорієнтує в послугах та розрахує вартість таксі з вантажем.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.