Послуги з вивезення сміття у Києві

Вывоз мусора

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Після ремонту, будівельних робіт, переїзду, приймання та відпуску товарів завжди залишається велика кількість сміття. Якщо його вчасно не вивезти, численні коробки, пакувальна плівка, будівельні та побутові відходи стануть причиною дискомфорту, травматизму та неприємного запаху. Замовити машину та вантажників для вивезення сміття можна в транспортній компанії NOSHA. У нас є кадрові та технічні ресурси, за допомогою яких можна недорого організувати вантажоперевезення будь-якої складності.

Переваги комплексного підходу

Вивіз сміття – комплексна послуга транспортної компанії NOSHA. Відразу після прийому та обробки замовлення менеджери відправляють на об’єкт майстрів, які оцінюють масштаб та складність вантажоперевезення. Тільки після цього вони приступають до складання плану робіт, в який входить:

 • підбір пакувального матеріалу,
 • вибір транспортного засобу,
 • збір та підготовка сміття до перевезення,
 • завантажувально-розвантажувальні роботи,
 • транспортний супровід.

Наші майстри допоможуть вивезти будівельні, виробничі, тверді побутові та великогабаритні відходи. Як і для переїзду, для їх перевезення підбирається спеціальне пакування (коробки, картон, пакувальна стрічка і т.д.). Воно дає впевненість у тому, що сміття буде доставлене на сміттєвий полігон в тому ж вигляді, а не буде розкидане вздовж маршруту транспортування.

Якщо потрібно вивезти скляні та інші крихкі вироби, водії обирають безпечні маршрути з рівним покриттям. Це гарантує, що під час доставки вантаж не розіб’ється на дрібні уламки та не зашкодить пакувальному матеріалу.

Наші пропозиції

Транспортна компанія NOSHA організовує переїзди та вантажоперевезення по Києву та Київській області. Для вивезення будівельного, побутового та виробничого сміття у нас є транспорт різної вантажопідйомності та конфігурації. Команда досвідчених водіїв та вантажників дозволяє проводити всі вантажно-розвантажувальні роботи під ключ.

Замовляючи у нас вантажоперевезення або вивезення сміття, можете розраховувати на:

 • комплексний підхід,
 • сучасну інфраструктуру,
 • кваліфікацію та досвід водіїв та вантажників,
 • акуратність та пунктуальність.
 • дотримання запланованих термінів,
 • помірні ціни.

Для оформлення замовлення напишіть оператору онлайн-чату, заповніть форму «Швидке замовлення» або зателефонуйте за вказаним номером. Консультанти розрахують вартість обслуговування та підберуть транспорт, який допоможе акуратно перевезти відходи на полігон.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.