Оренда спецтехніки

Аренда спецтехники_X2

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Далеко не у кожного підприємства є постійний фронт робіт для вузькоспеціалізованої техніки. Рентабельніше періодично користуватися орендою спецтехніки, ніж купувати власний транспорт. Не потрібно витрачати кошти на утримання, обслуговування і ремонт, платити зарплату механікам і втрачати прибуток в разі вимушеного простою. Орендуючи спецтранспорт, можна реалізовувати будь-які проєкти зі значною економією.

Особливості оренди спецтехніки

Зараз багато хто, навіть великі підприємства, користується короткостроковою орендою і рідше – довгостроковою (лізингом). Оренда екскаватора, навантажувача, автокрана, автовишки, гідромолота або гідробура вигідна, якщо потрібно виконати разові роботи: викопати траншею, підвезти пісок для засипання, підняти робітників на висоту, провести демонтаж будівлі або пробурити отвори під палі.

Більшу частину земляних та дорожніх робіт неможливо провести без такої маневреної й надійної техніки, як трактори та грейдери. У зимовий період за їх допомоги дороги звільняють від снігових завалів. Для ущільнення ґрунтів або асфальтобетону використовують дорожні катки. Бурові установки застосовуються для буріння свердловин при установці підземних комунікацій і проходження тунелів. У будівельній сфері мають попит вантажівки підвищеної прохідності. Наша фірма надає в оренду самоскиди КамАЗ і ЗІЛ, які завдяки повному приводу здатні вільно долати бездоріжжя.

Оренда спецтехніки просто і вигідно

Орендарям спецтехніки в компанії «NOSHA» гарантовано якість послуг за оптимальною ціною. Фахівці нададуть професійну консультацію, з урахуванням особливостей вашого проєкту підберуть необхідну спецтехніку і забезпечать її подачу на об’єкт. Заправлена і готова до роботи машина надається в оренду як з екіпажем (водій/оператор), так і без нього. Постійним клієнтам ми пропонуємо знижки, розмір яких в кожному випадку визначається індивідуально. Недорого орендувавши техніку в нашій компанії, ви знімаєте з себе всі турботи з організації сервісного обслуговування та ремонту спецтехніки.

Як замовити послугу

Щоб замовити послуги оренди спецтехніки, зателефонуйте в транспортну компанію «NOSHA» в Одесі або надішліть онлайн-заявку. Замовлення приймаються щодня, у святкові та вихідні дні. Ми пропонуємо якісні послуги доступної вартості й своєчасне правильне оформлення документів. Замовляйте послуги оренди спецтехніки в нашій фірмі!

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.