Автомобільні перевезення

Автомобильные перевозки

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Компанія «NOSHA» займається професійним перевезенням меблів і інших вантажів не тільки по Одесі, а й за її межами. Ми також надаємо нашим клієнтам можливість перевезення автомобіля. Адже якісна і ретельна організація перевезення авто – це не так просто, як може здатися на перший погляд.

Для транспортного переїзду наша компанія має у своєму розпорядженні:

  • автомобільні контейнери;
  • машини, обладнані тентами;
  • рефрижератори та платформи;
  • тягачі для невеликих видів вантажу і багато іншого.

У нас висока якість послуг, що надаються, і гнучка вартість не тільки для постійних замовників, але і для нових клієнтів.

Види послуг

Команда професіоналів надає великий перелік послуг «під ключ» в області автомобільних перевезень для клієнтів:

  • перегін або відправка автомобіля новому власнику,
  • транспортування великого вантажу,
  • доставка легкового або вантажного авто на автовозі тощо. 

Ціни на наші послуги

Ціна визначається та обговорюється індивідуально з кожним клієнтом. Замовити послуги перевезення автомобіля, викликати вантажника або дізнатися вартість можна за телефоном. Наші менеджери проконсультують і дадуть відповідь на всі хвилюючі питання.

Звертаючись в нашу компанію, можна не переживати, – ваш автомобіль гарантовано перевезуть і доставлять в зазначений час і місце цілим і неушкодженим.

А якщо вам знадобиться авто для переїзду або інших цілей, то ми маємо у своєму розпорядженні великий автопарк з різними транспортними засобами.

Чому саме «NOSHA»

Наша компанія завжди враховує всі вимоги та побажання кожного клієнта. Ми цінуємо ваш і свій час, тому з нами все проходить швидко, якісно і надійно, незалежно від того, що необхідно перевезти: автомобіль, меблі з дому або дачної ділянки або цілий офіс з великою кількістю техніки та обладнання. Для нас це все не складе жодних труднощів. Команда професіоналів завжди рада допомогти кожному клієнту.

У нас можна замовити будь-який вид послуг зовсім недорого і не хвилюватися, що це якось вплине на якість. Наша компанія проведе автомобільні перевезення будь-якого формату. Все залежить від ваших потреб і побажань.

Якщо виникли запитання або потрібно замовити транспорт, зв’яжіться з нами за номером телефону або залиште заявку на сайті, і наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.