Доставка збірних вантажів

Доставка сборных грузов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Як вчинити, якщо необхідно перевезти невелике замовлення, яке не потребує завантаження цілого автомобіля? Адже оплачувати повну вартість не раціонально.

На щастя, транспортні компанії давно вирішили цю проблему, вдаючись до перевезення збірних вантажів.

Як це працює

Вантажі від кількох замовників, що транспортуються за одним маршрутом, збираються в єдину партію і перевозяться в одному автомобілі. Фактично клієнт оплачує тільки свою частку в завантаженні транспортного засобу, що робить операцію відносно недорогою.

Існують різні варіанти збірки.

Наприклад, всі замовлення збираються на складі, де їх пакують і вантажать для переїзду до місця призначення. Іншим способом є послідовне завантаження і вивантаження за заздалегідь розробленим маршрутом. У такому випадку час доставки може трохи збільшитися, але збережеться головна перевага такого виду доставки – невисока ціна. Хоча іноді замовник може навіть не втратити у швидкості вантажоперевезення. Наприклад, коли його партія довантажується останньою, а вивантажується першою.

Терміни доставки залежать від кількості відправлень, точок завантаження і вивантаження, правильного планування маршруту.

Такий вид вантажоперевезень добре підійде для малих і середніх підприємств, компаній з високою інтенсивністю товарообігу, таких як інтернет-магазини.

Довірте цю роботу професіоналам

Замовити доставку в складі збірної партії в Одесі ви можете в транспортній компанії «NOSHA». Крім того, що таке перевезення обійдеться недорого, ви отримаєте додаткові переваги:

  1. Надання всього комплексу послуг з доставки «під ключ». Ви тільки повідомляєте, звідки забрати й куди доставити ваш товар.
  2. Підготовка вантажу для транспортування – оформлення документів та пакування замовлення. Прозорий розрахунок вартості та гарантії цілісності вантажу і термінів виконання.
  3. Наявність власного автопарку та навченого персоналу забезпечить своєчасність і оперативність виконання замовлення, знизить його вартість.

Компанія добре орієнтується в усіх тонкощах транспортних операцій такого типу. Співробітники компанії підберуть оптимальний маршрут перевезення, вирішать вашу задачу якісно і в строк.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.