Квартирний переїзд

Квартирный переезд

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Щоб перевезення меблів і побутових предметів вашої квартири пройшло швидко і коштувало недорого, буде доцільно звернутися за допомогою до професіоналів. Наша компанія в Одесі має досвід організації квартирних переїздів. І ми знаємо, як правильно організувати розбирання меблів, завантажити їх і перевезти на нове місце проживання. Замовляючи послуги транспортування у нас, ви отримуєте відмінну якість виконаних робіт, професійний підхід наших фахівців і приємні ціни на всі види робіт.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг для домашнього переїзду:

  • демонтаж меблів і ретельне їх пакування в якісний матеріал, щоб уникнути псування майна під час перевезення;
  • складання і пакування особистих речей власників і винесення з квартири;
  • послуги чемних і досвідчених вантажників;
  • обережне транспортування майна в спеціально обладнаних автомобілях;
  • наступне занесення на нове місце проживання, розпакування, збірка і навіть установка на заздалегідь узгоджені з власником місця;
  • також є послуга переїзд «під ключ» для дуже зайнятих людей, яким просто не вистачає часу.

Компанія NOSHA організовує квартирний переїзд будь-якої складності та своєчасно здійснить недорогу доставку вашого майна в новий будинок або квартиру цілим і неушкодженим, використовуючи кращі матеріали для пакування і транспортування.

Етапи квартирного переїзду:

  1. Виклик фахівця, який проведе оцінку майбутнього обсягу робіт і проконсультує клієнта, а також розрахує вартість послуг виходячи з їх складності.
  2. Напередодні запланованої дати переїзду наші фахівці підготують все необхідне для перевезення: проведуть демонтаж, розбирання, обережне пакування техніки, меблів і особистих речей клієнта.
  3. Безпосередньо в день переїзду наші вантажники прибудуть в призначений час, самостійно завантажать все в спеціально обладнаний транспорт і доставлять за вказаною адресою в цілості.
  4. За необхідності на новому місці після занесення меблів і інших вантажів вам допоможуть зібрати все і розставити на місця. Використаний пакувальний матеріал наші фахівці утилізують самостійно, прибирати за нами немає потреби.

Замовити професійні послуги фахівців з квартирних переїздів в Одесі стане правильним рішенням. Це можна зробити за номером телефону або прямо на сайті. Ми зробимо все за вас максимально швидко і надійно.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.