Перевезення акваріумів

Перевозка аквариумов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Переїзд на нове місце проживання – справа клопітка і витратна. Особливих умов, спеціальних знань і умінь вимагає транспортування великого акваріума. Далеко не кожній компанії, що займається вантажоперевезеннями, під силу впоратися з цим завданням. Якщо вам необхідне перевезення ємності для рибок великого об’єму в межах Одеси та Одеської області, замовляйте в транспортній компанії «NOSHA» послугу «під ключ».

Етапи переміщення акваріума

Перше і головне правило транспортування «житла» для рибок – ні в якому разі не перевозити його разом з водою і його мешканцями. В іншому випадку можуть постраждати й рибки, і ємність. До прибуття транспортного засобу і бригади вантажників необхідно звільнити акваріум від його мешканців, рідини, рослин та інших декоративних елементів. Решта – це турбота наших фахівців. Спочатку вони акуратно демонтують і дбайливо упакують всі пристосування, що забезпечують життєдіяльність рибок:

  • елементи освітлення,
  • фільтри,
  • помпи,
  • нагрівачі тощо.

Звільнену ємність обережно знімають з поверхні, захищають її стінки й дно закріпленим скотчем пінопластом або щільним картоном і поміщають в упаковку у вигляді картонного короба. Упакований акваріум дбайливо завантажують в автомобіль за допомогою такелажних ременів і надійно фіксують. «Будиночок» рибок повністю готовий для переїзду.

Перевозять ємність до нового «місця проживання» за оптимальним маршрутом, з урахуванням дорожніх заторів. Після прибуття до місця призначення її також акуратно розвантажують з машини, підіймають у квартиру, звільняють від упаковки й встановлюють на відведену для неї поверхню. Завершальний етап – складання елементів, які забезпечують життєдіяльність рибок та інших мешканців акваріума.

Розрахунок вартості транспортування ємності

Щоб визначити вартість послуги, під час оформлення замовлення на перевезення акваріума клієнту потрібно відповісти на низку питань. На ціну доставки впливають такі фактори, як:

  • дальність транспортування,
  • обсяг і вага акваріума,
  • поверховість,
  • наявність або відсутність ліфта,
  • специфічні особливості розбирання та складання окремих елементів.

Виходячи з отриманих даних і тарифної сітки на окремі види послуг, менеджер компанії зможе озвучити замовнику загальну вартість перевезення. Хочете, щоб транспортування було безпечним і коштувало порівняно недорого? Звертайтеся в транспортну компанію «NOSHA».

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.