Перевезення побутової техніки

Перевозка бытовой техники

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Побутова техніка настільки міцно увійшла в наше життя, що уявити її без холодильника, телевізора, пральної машини, мікрохвильової печі, газової плити та інших пристосувань, що полегшують наше буття, просто неможливо. Але коли доводиться стикатися з переїздом, доставити все це в нову квартиру зі старого житла для багатьох є великою проблемою.

Вирішити її швидко і порівняно недорого жителям Одеси допоможе транспортна компанія «NOSHA». Адже вантажоперевезення – наша спеціалізація, основний вид діяльності. Вам не доведеться витрачати час і нерви на пошук транспорту і людей, які змогли б вам допомогти все це винести, завантажити, розвантажити й потім встановити на новому місці. При цьому слід враховувати й те, що правильне транспортування вимагає граничної обережності, певних знань і навичок.

Послуга перевезення «під ключ»

Для того щоб отримати повний комплекс послуг, достатньо зателефонувати в компанію і відповісти менеджеру на питання що, де, коли, звідки й куди треба перевезти. Фахівці самі складуть план роботи та кошторис, визначать необхідну кількість вантажників і оптимальний варіант транспортного засобу. Після цього клієнту буде озвучена вартість послуги. 

Точно в обумовлений час за вказаною адресою прибуде автомобіль і бригада вантажників. У їх розпорядженні буде спецтехніка, якщо така знадобиться, для завантаження і розвантаження. Все дуже просто, якщо пральна машина, холодильник або будь-яке інше обладнання знаходиться в заводській упаковці. Вантажникам треба буде обережно винести виріб, завантажити його в автомобіль і зафіксувати. Якщо ж техніка вже використовувалася, її спочатку упакують.

Коли обладнання закріплене в машині, «кермо влади» бере у свої руки водій. Він вибирає оптимальний маршрут доставки, акуратно веде автомобіль. Підбір водіїв в нашій компанії здійснюється дуже ретельно. Тому їх професіоналізм не може викликати жодних сумнівів. Після прибуття до місця призначення вантажники також акуратно:

  • вивантажують виріб,
  • заносять його в приміщення,
  • звільняють від пакувального матеріалу,
  • встановлюють його там, де воно буде знаходитися постійно.

Клієнту залишається тільки перевірити, чи все в порядку, і розрахуватися за надані послуги. У нас можна замовити не тільки транспортування окремого вантажу, але і комплексний переїзд. Якщо для переїзду недостатньо одного автомобіля, у нас можна орендувати одночасно два і більше транспортних засобів.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.