Перевезення кабелю

Перевозка кабеля

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Перевезення кабельної продукції найчастіше здійснюється автотранспортом і через специфічні особливості вимагає суворого дотримання правил транспортування. Розглянемо цей момент детальніше.

Що потрібно знати про вантажоперевезення кабелю

Зберігання та перевезення кабельної продукції здійснюється в спеціальних котушках або барабанах. Їх вага іноді може перевищувати 7 тонн, що передбачає використання транспорту відповідної вантажопідйомності, пристосованого до завантаження/розвантаження – переважно відкритий борт.

Перевезти котушки та бобіни з кабелем можна тільки при горизонтальному положенні осі, хоча, на перший погляд, логічніше виглядало б їх укладання на боковини.

Якщо вісь буде розташовуватися вертикально, важкий кабель під час переїзду буде з’їжджати, що може призвести до його пошкодження. По-друге, це може призвести до перерозподілу навантаження на кузов, що вплине на керованість автомобіля і безпеку перевезення. До того ж укладені таким чином котушки дуже незручно вивантажувати.

Тому для переїзду котушки розміщуються вертикально і закріплюються упорною рамою з дерев’яних брусів товщиною 20 см, що запобігає скочуванню так, щоб котушка мала три точки опори – підлогу і дві дошки. Такий спосіб транспортування також дозволяє здійснювати вивантаження за допомогою похилого настилу, просто скочуючи бобіну. За необхідності її можуть додатково закріплювати ременями від рами до борту.

Під час вантажоперевезення машина повинна їхати максимально акуратно, без різких поворотів, гальмувань і прискорень.

Краще замовити доставку професіоналам

У такій ситуації варто звернутися в спеціалізовану компанію, що володіє необхідними ресурсами.

Транспортна компанія «NOSHA» недорого допоможе вирішити таке завдання в Одесі та Одеській області.

Наші переваги:

  1. Надання всього комплексу послуг з доставки кабельної продукції «під ключ».
  2. Складання договору на перевезення з прозорими тарифами та розумними цінами, гарантіями цілісності вантажу і термінів виконання.
  3. Наявність власного автопарку знизить вартість перевезення та забезпечить оперативність виконання замовлення.

Компанія гарантує безпечне перевезення кабелю з гарантією збереження його цілісності. Наші співробітники допоможуть вам вибрати найкращий спосіб завантаження і транспортування вашого вантажу.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.