Перевезення контейнерів

Перевозка контейнеров

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Популярність контейнерних перевезень автотранспортом пояснюється цілою низкою переваг, які ми розглянемо нижче.

У чому вигода транспортування вантажів у контейнерах

В першу чергу варто відзначити економічність даного виду вантажоперевезень через відсутність перетарки вантажів, що перевозяться, у напрямку слідування. Після завантаження вміст контейнера опечатується і в такому вигляді слідує до кінцевої точки. Пакування окремого замовлення дозволяє помістити його в один контейнер з іншими вантажами, що транспортуються в той самий пункт призначення. Це також допоможе знизити транспортні витрати.

З відсутності перевантажень випливає друга вигода – економиться час у дорозі, що для деяких видів вантажів може мати дуже важливе значення.

По-третє, переїзд товару в опломбованому контейнері забезпечує його найкраще збереження, істотно збільшує ступінь захисту від розкрадань.

Універсальні розміри контейнерів (найчастіше двадцяти- і сорокафутові) дозволяють включати їх в систему мультимодальних перевезень. Мається на увазі можливість послідовного транспортування автотранспортом, залізницею або морським шляхом.

Варто замовити таку роботу професіоналам

Транспортування вантажів у контейнерах вимагає від перевізника високого професіоналізму, чіткого дотримання правил даного виду перевезень.

В Одесі вирішити таке завдання якісно і недорого допоможе транспортна компанія «NOSHA». Її вибір дає замовнику такі переваги:

  1. Надання всього комплексу послуг з доставки вантажів в контейнерах «під ключ». Ви тільки повідомляєте, звідки забрати та куди доставити.
  2. Наявність власного автопарку та кваліфікованого персоналу знизять ціну вантажоперевезення, забезпечать якість і оперативність виконання замовлення.
  3. Точний і прозорий розрахунок вартості перевезення і термінів його здійснення.
  4. Можливість отримання інформації під час проходження контейнера.
  5. Для постійних замовників компанії передбачені знижки, для нових клієнтів – спеціальні пропозиції.

Компанія добре орієнтується в усіх особливостях контейнерних вантажоперевезень. Співробітники компанії допоможуть з правильним оформленням документації для переїзду, розрахують оптимальний маршрут слідування.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.