Перевезення лісу (пиломатеріалів)

Перевозка леса пиломатериалов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Широке застосування деревини в будівництві та промисловості обумовлює високу популярність вантажоперевезень лісу і пиломатеріалів. При уявній простоті такої транспортної операції вона має низку особливостей.

Що потрібно знати про транспортування лісу

Пиломатеріали, як правило, доставляються великими партіями, що відносить їх транспортування до розряду великогабаритних. Відповідно, для перевезення такого вантажу використовується довгомірний транспорт з високою вантажопідйомністю. Це тягне за собою більш ретельний вибір маршруту, щоб врахувати винос причепа на поворотах, переїзд через мости і інші тонкощі.

Матеріали з деревини, як правило, не упаковуються, що ускладнює їх завантаження і вимагає спеціальної вантажної техніки. Для надійного кріплення використовуються спецзасоби: коники, шипи, козирки, гребінки проти ковзання.

Упаковка деревини може здійснюватися в тому випадку, якщо необхідно перевезти особливо цінні породи (дуб, модрина, бук) зі спеціальною обробкою, що запобігає гниттю і псуванню шкідниками.

Краще замовити доставку професіоналам

Плануючи транспортування пиломатеріалів, звертайтеся в спеціалізовану компанію, що володіє відповідними ресурсами (транспортом, вантажною технікою, навченим персоналом).

Вирішити таку задачу якісно і недорого в Одесі та Одеській області зможе транспортна компанія «NOSHA». Її вибір дає замовнику такі переваги:

  1. Надання всього комплексу послуг з доставки лісу (пиломатеріалів) «під ключ». Ви тільки говорите, звідки забрати та куди доставити.
  2. Складання договору на перевезення з прозорими тарифами та розумними цінами, гарантіями цілісності вантажу і термінів виконання.
  3. Наявність власного автопарку та професійного персоналу знизить вартість перевезення, забезпечить якість і оперативність виконання замовлення.
  4. Компанія стежить за дотриманням санітарних норм при транспортуванні, в разі необхідності здійснює дезінфекцію кузовів/причепів, що гарантує замовнику захист його вантажу від зараження.

Компанія добре орієнтується в усіх особливостях перевезення лісу і враховує це при організації вантажоперевезень. Також співробітники компанії допоможуть з правильним оформленням документації на перевезення.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.