Перевезення човнів і катерів

Перевозка лодок и катеров

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Більшість власників човнів і катерів стикаються з необхідністю перевезення своїх плавзасобів по суші. Це пов’язано з тим, що в наших суворих умовах залишати на воді судно цілий рік вкрай небажано. Також потреба в подібному транспортуванні може виникнути за необхідності перевезти човен або катер з одного місця в інше, якщо вони не сполучаються між собою по воді.

Складнощі, що виникають при транспортуванні суден

Перевезення човнів і катерів належать до категорії негабаритних і є одним із найскладніших транспортних завдань.

  • По-перше, для переїзду знадобиться спеціальний транспорт, що дозволяє надійно закріпити нестандартний вантаж, а також техніка для навантаження.
  • По-друге, через його габарити доведеться ретельно прорахувати маршрут вантажоперевезення. Доведеться врахувати винос причепа на поворотах, проїзд під мостами або через мости та інші тонкощі. Ігнорування таких моментів при переїзді може привести до пошкоджень судна.
  • По-третє, напевно виникнуть питання у працівників ДАІ, що теж потребує додаткових узгоджень.

Довіртеся професіоналам

Для вирішення такого специфічного завдання найкраще замовити переїзд в спеціалізованій компанії, що володіє необхідними досвідом і ресурсами (транспортом, вантажною технікою, професійним навченим персоналом).

Жителі Одеси та Одеської області можуть вирішити таке завдання швидко, якісно і недорого, звернувшись в транспортну компанію «NOSHA», що спеціалізується на вантажоперевезеннях.

Наші переваги:

  1. Надання всього комплексу послуг з перевезення човнів і катерів «під ключ». Ви тільки говорите, коли і звідки забрати і куди доставити.
  2. Наявність власного автопарку допоможе у виборі оптимального типу транспорту, маршруту транспортування і залучених ресурсів, що вигідно позначиться на вартості транспортної операції.
  3. Всі узгодження з контролюючими органами.

Компанія забезпечить доставку вашого судна цілим і неушкодженим по заданому маршруту і за розумною ціною. Наші співробітники виберуть найкраще рішення для вашого конкретного випадку і професійно його реалізують.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.