Перевезення меблів

Перевозка мебели

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Необхідно привезти диван, ліжко або інші великогабаритні меблі з магазину, перевезти її на нову квартиру або відвезти на дачу? Якщо ви хочете, щоб ваші особисті речі не були пошкоджені під час транспортування, навіть не намагайтеся організувати перевезення самостійно. Краще довірити цю справу людям, які займаються вантажоперевезеннями професійно. Оптимальним варіантом в Одесі стане звернення за послугою в транспортну компанію «NOSHA».

Чому ми

Здавалося б, що може бути простіше, ніж завантажити в машину і перевезти диван? Але так думають ті, хто не стикався з цією проблемою. Щоб не зіпсувати річ, її необхідно акуратно винести та поставити у відповідний за розміром транспортний засіб. Якщо це великий кутовий диван, його необхідно попередньо демонтувати. Для безпечного перевезення та недопущення механічних пошкоджень його слід надійно закріпити.

Наша компанія має у своєму розпорядженні власний автомобільний парк. Кожний транспортний засіб обладнано кріпильними елементами, що дозволяють надійно зафіксувати виріб. Всі роботи виконуються бригадою вантажників, які мають досвід в їх здійсненні. Якщо ви замовите у нас послугу «під ключ», ми забезпечимо:

  • підбір відповідного транспортного засобу з урахуванням конструктивних особливостей дивана, його габаритів, ваги та комплектації;
  • надання необхідної кількості досвідчених вантажників;
  • за необхідності розбирання і складання виробу;
  • пакування комплектуючих, надійну фіксацію меблів за допомогою спеціальних кріпильних елементів, фіксаторів і тросів;
  • розробку оптимального маршруту, враховуючи особливості доріг і мінімальний кілометраж;
  • оперативну доставку, розвантаження і складання м’яких меблів.

Інші послуги

У компанії «NOSHA» можна також недорого замовити послугу транспортування побутової техніки, всіх видів меблів при переїзді на нову квартиру. Якщо для переїзду однієї машини недостатньо, ми забезпечимо два транспортних засоби. На вартість другого автомобіля надається знижка. Оформити заявку на перевезення можна за вказаним в «Контактах» номером телефону, скориставшись послугою «Зворотний дзвінок». Через кілька секунд вам передзвонить менеджер, з яким ви обговорите всі питання, що стосуються:

  • типу автомобіля, часу і місця його подачі;
  • майбутніх робіт і кількості вантажників;
  • ціни послуг.

Хочете здійснити оперативний переїзд або якісне транспортування меблів, заощадивши при цьому час і гроші? Звертайтеся в компанію «NOSHA».

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.