Перевезення мотоциклів

Перевозка мотоциклов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Іноді власники мотоциклів і скутерів стикаються з необхідністю перевезення своїх транспортних засобів.

Однією з найпоширеніших причин є поломка в дорозі, коли мотоцикл не може пересуватися самостійно. Може виникнути ситуація, коли потрібно перевезти вашого двоколісного друга на тепле паркувальне місце або в гараж в зимовий час, під час ожеледиці. Доставити його до місця проведення планового технічного обслуговування або ремонту, забрати після покупки з салону, транспортувати до місця проведення спортивних змагань тощо – варіантів може бути безліч.

Важливі моменти при транспортуванні мотоциклів

Транспортування мотоциклів і скутерів вимагає від перевізника досвіду вирішення подібних завдань, наявності спеціального транспорту й обладнання, навченого персоналу.

На час переїзду мотоцикл повинен бути жорстко і надійно зафіксований у вертикальному положенні, що вбереже його від подряпин і інших пошкоджень. Спеціальні системи фіксації повинні блокувати кермо, не дозволяючи повертатися передньому колесу під час перевезення.

Для переїзду одночасно двох мотоциклів бажана їх жорстка упаковка. Це дозволить знизити ціну в перерахунку на один транспортний засіб.

Куди звернутися за такою послугою

З огляду на високу вартість техніки, що перевозиться, і масу нюансів такої транспортної операції доцільно замовити послугу в спеціалізованій компанії, що володіє необхідними ресурсами та досвідом.

Для жителів Одеси та Одеської області вдалим вибором стане транспортна компанія NOSHA, що спеціалізується на вантажоперевезеннях.

Переваги компанії:

  1. Надання всього комплексу послуг з перевезення мотоциклів «під ключ».
  2. Складання договору на перевезення з чітко визначеною відповідальністю, прозорими тарифами, гарантією цілісності вантажів і термінів виконання.
  3. Наявність власного автопарку мотоевакуаторів і професійного персоналу забезпечить якість і оперативність виконання замовлення.
  4. Оперативне реагування в разі аварії або поломки під час подорожі.
  5. Всі узгодження з контролюючими органами.

Компанія здійснить доставку вашого мотоцикла недорого, цілим і неушкодженим. Наші співробітники виберуть найкраще рішення для вашого конкретного випадку і професійно його реалізують.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.