Перевезення обладнання

Перевозка оборудования

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Одним з найскладніших напрямків роботи компаній, що займаються вантажоперевезеннями, є транспортування різних видів промислового обладнання. Це пояснюється тим, що якщо, наприклад, будівельна та сільськогосподарська техніка зазвичай стандартизована, габарити й вага використовуваних на промислових підприємствах верстатів і приладів варіюють від мінімальних до дуже великих показників. Тому кожне перевезення вимагає індивідуального підходу в плані:

 • вибору транспортного засобу,
 • правильності розміщення вантажу,
 • способу його фіксації,
 • визначення безпечного маршруту.

Для перевезення великогабаритного устаткування потрібна маса супровідних і дозвільних документів. Щоб не мати проблем і не зазнавати збитки через непрофесіоналізм перевізників, власникам обладнання промислових підприємств Одеси рекомендуємо користуватися послугами транспортної компанії «NOSHA».

Чому ми

Наша компанія має власний парк професійного транспорту, вантажно-розвантажувальної техніки. У штаті «NOSHA» – тільки добре підготовлені робочі і водії, які мають великий досвід переміщення, завантаження і транспортування негабаритних вантажів, промислового обладнання. Вони усвідомлюють, що результатом навіть незначної на перший погляд похибки може стати вихід з ладу дорогого устаткування.

Тому довіривши перевезення нам, клієнт може бути впевнений, що його майно буде доставлено в пункт призначення цілим і неушкодженим. Ціна послуг у нас цілком прийнятна.

Як ми працюємо

Отримавши замовлення на транспортування будь-якого промислового обладнання, наші фахівці виїжджають на місце, де вони:

 • оглядають вантаж;
 • визначають обсяг майбутніх робіт, їх вартість;
 • складають список техніки, необхідної для завантаження і перевезення.

В узгоджений з замовником час на місце завантаження приїжджає бригада робітників, подаються необхідні для проведення завантаження і транспортування технічні засоби. Потім проводяться необхідні роботи в наступній послідовності:

 • упаковка вантажу,
 • закріплення на транспортному засобі строп,
 • завантаження обладнання та його надійна фіксація,
 • його доставка до місця призначення,
 • розвантаження обладнання, його переміщення і розстановка.

У компанії «NOSHA» можна також недорого замовити послугу переїзду «під ключ». Якщо для переїзду недостатньо одного автомобіля, можна замовити два і більше транспортних засобів. Ми також готові перевезти будь-який вид побутової техніки.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.