Перевезення піаніно і роялів

Перевозка пианино и роялей

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Одна з досить популярних послуг, за наданням яких звертаються жителі Одеси в транспортні компанії з вантажоперевезень, – це транспортування піаніно або роялів. Необхідність в їх перевезенні виникає зазвичай в трьох випадках:

  • доставка купленого інструменту,
  • переїзд на нову квартиру,
  • необхідність утилізації рояля або піаніно, що стали непридатними.

Ці громіздкі важкі музичні інструменти незручної форми практично неможливо перевезти власними силами. Вихід з удаваного безвихідного становища простий – звернутися в компанію «NOSHA». Ми маємо у своєму розпорядженні всі необхідні технічні та людські ресурси для надання послуги транспортування музичних інструментів «під ключ».

Дії замовника послуги

Все, що потрібно від потенційного клієнта – це подзвонити в нашу компанію і повідомити менеджеру «вихідні дані»:

  • коли, звідки й куди необхідно перевезти інструмент;
  • його марка (оскільки різниця у вазі й розмірі різних моделей значна, це позначається на вартості транспортування);
  • з якого поверху належить його зносити та на який заносити;
  • наявність або відсутність вантажного ліфта.

Замовити послугу можна також в режимі онлайн. Фахівець компанії проведе розрахунки та повідомить ціну робіт клієнту. Якщо вас влаштують всі умови, в обумовлений час і місце прибуде транспортний засіб і бригада вантажників, які мають досвід транспортування такого виду музичних інструментів.

Алгоритм дій робітників

Щоб запобігти можливій шкоді корпусу піаніно, його спочатку упаковують в захисний матеріал. Для пакування ми використовуємо пінопласт, картон і пухирчастий поліетилен. Готовий до транспортування інструмент акуратно переносять за допомогою спеціальних ременів в ліфт або зносять по сходах. Потім його підіймають в автомобіль за допомогою гідроборта, встановлюють у вертикальному положенні й закріплюють спеціально призначеними для цих цілей ременями.

Водій повинен вибирати маршрут без заторів. Везти такий вантаж треба по дорозі без вибоїн з помірною швидкістю. Після прибуття до місця призначення рояль або піаніно акуратно й обережно знімається з машини, доставляється в приміщення, звільняється від упаковки та встановлюється на місце його постійного знаходження.

Хочете доставити піаніно чи рояль в будь-який район Одеси або області швидко, недорого і без проблем? Замовляйте послугу доставки «під ключ» в компанії «NOSHA».

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.