Перевезення будматеріалів

Перевозка строительных материалов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Після купівлі будівельних матеріалів автоматично виникає питання їх доставки до місця проведення робіт. Такі вантажоперевезення потребують спеціального транспорту, особливо у випадках з габаритними або нестандартними вантажами. Не менш важливо зберегти товар цілим і неушкодженим, не зіпсувавши його через недосвідченість під час переїзду, завантаження і вивантаження.

Іноді компанії-постачальники можуть запропонувати свою допомогу з транспортування, але що робити, якщо такої послуги у них немає?

Чому не варто займатися цим самостійно

Якщо ви починаєте будівництво або масштабний ремонт, вам не тільки знадобиться велика кількість будматеріалів, а й буде необхідно оперативно перевезти їх до місця робіт. Знайти відповідний транспорт, вантажників для завантаження і вивантаження, не пошкодити товар при перевезенні – все це потребує багато сил, часу і нервів.

Якісь матеріали мають нестандартні габарити, якісь – занадто крихкі та вимагають особливих умов при транспортуванні.

А тепер уявіть собі, що ви живете в багатоповерхівці, і саме в цей день ліфт зламався. Доведеться вступати в «переговори» з групою «недорогих професіоналів», яких ви знайшли на ринку, умовляючи їх затягнути ваші покупки по сходах. Ціна такої послуги в даній ситуації може злетіти до небес.

Краще замовити доставку професіоналам

Очевидно, що в такій ситуації варто звернутися в спеціалізовану компанію, що володіє необхідними досвідом і ресурсами (транспортом, вантажною технікою, професійним навченим персоналом).

Для жителів Одеси та Одеської області хорошим вибором стане транспортна компанія «NOSHA», що спеціалізується на вантажоперевезеннях.

Наші переваги:

  1. Надання всього комплексу послуг з доставки будівельних матеріалів «під ключ». Ви тільки говорите, звідки забрати та куди доставити.
  2. Складання договору на перевезення з чітко визначеною відповідальністю, прозорими тарифами, гарантією неушкодженості вантажів і термінів виконання.
  3. Вибір оптимального типу транспорту і залучених ресурсів для переїзду, що вбереже вас від переплат.
  4. Наявність власного автопарку та професійного персоналу забезпечить своєчасність і оперативність виконання замовлення, аж до «сьогодні замовив – сьогодні доставили».
  5. Додаткові послуги, такі як підйом на поверх. Навіть в разі відсутнього/непрацюючого ліфта вартість такої послуги буде заздалегідь узгодженою.

Компанія забезпечить транспортування будматеріалів будь-яких типів: упакованих, розсипних, готових великогабаритних конструкцій тощо. Наші співробітники допоможуть вам вибрати найкраще рішення і професійно його реалізувати.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.