Рефрижераторні перевезення

Рефрижераторные перевозки

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Транспортування швидкопсувних товарів із заданим температурним режимом виконується в рефрижераторах. У кузов фургона вбудована холодильна установка, що забезпечує потрібну температуру на маршрутах протяжністю понад тисячу кілометрів.

Особливості перевезень з температурним режимом

Під час рефрижераторних перевезень має постійно підтримуватись в контейнері певна температура (від -25 ° С до + 25 ° С), незалежно від погодних умов зовні на всьому шляху руху. Що можна перевезти в рефрижераторах? Це:

 • продукти харчування і напої,
 • харчування для тварин,
 • тютюн,
 • медикаменти,
 • хімічну продукцію,
 • косметику,
 • свіжі овочі та рослини,
 • текстиль і виставкові матеріали.

Перевезення рефрижераторами без проблем, недорого

Перед нами нерідко ставиться завдання перевезення рефрижератором по Україні збірних вантажів з температурним режимом. Зазвичай це невеликі партії швидкопсувних товарів від різних замовників. Доставка таких товарів окремими відправленнями вкрай невигідна компанії. Доводиться розподіляти вартість транспортних послуг між усіма замовниками. Рішення проблеми – попутні й зворотні вантажі. Професійні логісти нашої компанії, маючи практичний досвід і клієнтську базу по всій країні, можуть відстежити та прийняти ідентичний вантаж у напрямку прямування. Відповідно, ми зможемо покрити зайві витрати й знизити тарифи на доставку для своїх замовників.

Кожному клієнту наша компанія гарантує:

 • дотримання термінів і умов перевезення, узгоджених у заявці, оперативність переїздів;
 • обережне поводження вантажників і гарантію збереження вантажу;
 • своєчасне інформування про просування вантажу по маршруту.

«NOSHA» здійснює організацію рефрижераторних перевезень «під ключ». Ми беремо на себе вирішення всіх питань з перевезення та доставки вашого вантажу. Для постійних клієнтів створюється оптимальна логістична схема, в якій обов’язково будуть зауважені всі нормативні вимоги до транспортування вантажів з температурним режимом. 

Як замовити послугу

Якщо вам потрібне рефрижераторне перевезення, замовте його телефоном або онлайн в будь-який день, в тому числі вихідний або на свято. Чітка організація послуги та доступна вартість, гарантії збереження вантажу в процесі реф перевезення – це те, на що ви можете розраховувати, звернувшись в компанію «NOSHA» в Одесі. Робіть замовлення в нашій фірмі прямо зараз за найкращою ціною!

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.