Складання-розбирання меблів

Сборка разборка мебели

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Найбільш характерними проблемами при самостійному виконанні монтажних і демонтажних меблевих робіт є:

 • відсутність досвіду і потрібних інструментів;
 • обов’язкове залучення помічників;
 • висока ймовірність пошкодження майна.

Особливості робіт

Демонтаж меблів – відповідальне завдання, що виникає при будь-якому переїзді або в процесі утилізації. Необхідність в розбиранні меблів обумовлена невідповідністю її розмірів дверним і ліфтовим отворам або складністю виносу-внесення. Обов’язково розбираються:

 • офісні шафи та стійки адміністрації,
 • столи нестандартної конструкції,
 • корпусні меблі висотою понад 2 м,
 • багатоелементні стелажі,
 • спальні гарнітури,
 • шафи-купе,
 • багатостулкові шафи,
 • двоярусні ліжка.

Процес складання не менш важливий: від того, наскільки якісно зібрані, відрегульовані та підігнані меблі, залежить не тільки їхній зовнішній вигляд, але і насамкінець – термін служби. Демонтаж і монтаж вимагають особливих навичок і умінь.

Доставка меблів без ушкоджень, недорого

Вам потрібно перевезти та зібрати нові меблі з салону для переїзду з квартири, складу або офісу? Скористайтеся послугами транспортної компанії «NOSHA» «під ключ». Ми недорого й оперативно здійснюємо вантажні перевезення містом та регіоном. Досвідчені менеджери за розумною ціною підберуть потрібний тип транспорту, розроблять індивідуальний план-графік перевезення вантажу і проведуть повний комплекс супроводжувальних транспортних послуг. Профільні фахівці оперативно проведуть надійне і якісне розбирання і професійно упакують демонтовані деталі перед завантаженням меблів на спецтехніку.

Високий рівень компетенції працівників – гарантія того, що ваше майно не постраждає в процесі демонтажу, доставки й збирання. Приваблива цінова політика з гнучкою системою знижок, необхідні знання та досвід працівників є запорукою якості послуг, що надаються нашою транспортною компанією.

Як замовити послугу

Зателефонувавши в нашу компанію в Одесі або залишивши заявку онлайн, ви можете замовити складання-розбирання меблів, яке буде чітко організоване і виконане в стислі терміни. Ще одна перевага співпраці з нами – доступна вартість. Ви можете звернутися до нас 7 днів на тиждень. Звертайтеся до наших фахівців, щоб оцінити підхід до транспортування, оперативність і акуратність всіх робіт.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.