Вивезення сміття

Вывоз мусора

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

З проблемою вивезення та утилізації сміття доводиться стикатися як будівельним організаціям і різним виробничим підприємствам, так і приватним особам. Не важливо, затіяли ви ремонт, вирішили позбутися старих меблів або закінчили свій термін служби речі, без допомоги кваліфікованих фахівців вам не обійтися.

Для переїзду теж знадобиться допомога не тільки транспортної компанії, що здійснює вантажоперевезення, але й організацій, що надають послуги з вивезення відходів та інших видів сміття. Оптимальним варіантом для жителів Одеси стане звернення в компанію «NOSHA».

Що ми пропонуємо

У нас можна замовити транспортний засіб для перевезення твердих відходів сміття на полігони, а також послуги вантажників. Компанія здійснює роботи «під ключ», що включають пакування, завантаження, транспортування:

  • твердих побутових відходів,
  • будівельного сміття,
  • великогабаритних відходів.

Вивезення сміття «NOSHA» може здійснювати на постійній основі. Для цього між клієнтом і компанією підписується довгостроковий договір. Сьогодні обсяги будівництва значно зросли. Тому левова частка наших послуг – це вивезення та утилізація великогабаритних відходів при проведенні будівельних, ремонтних і демонтажних робіт.

Якщо потрібна разова послуга при переїзді або ремонті житла, можна замовити її телефоном. Точно в обумовлені терміни спецтранспорт і вантажники прибудуть за вказаною адресою. Ми вивозимо відходи з 8:00 до 22:00 щодня. Компанія «NOSHA» може також надати в тимчасове користування металеві контейнери різного об’єму для збирання сміття з подальшим його транспортуванням на сміттєві полігони.

Наші переваги

Ставши нашим клієнтом, ви не будете змушені турбуватися про оформлення супровідних документів. Про це подбає компанія. У розпорядження ви отримаєте відповідний вашим потребам транспорт, досвідчених водіїв, кваліфікованих вантажників. Вартість послуг у нас нижча за середню по регіону. Вона залежить від часу роботи вантажників, простою транспортного засобу, відстані транспортування вантажу. Для постійних клієнтів і тих, хто одночасно замовляє для перевезення сміття два транспортних засоби, існують:

  • різні акції,
  • системи знижок,
  • вигідні за ціною спецпропозиції.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.