Доставка збірних вантажів у Запоріжжі

Доставка сборных грузов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Вантажоперевезення будь-якої складності по Запоріжжю та Запорізькій області можна замовити в транспортній компанії NOSHA. Не важливо, чи потрібно вам перевезти меблі на нове місце проживання або здійснити переїзд великого складу. Ми надаємо послуги з перевезень окремих речей, збірних вантажів та будь-яких товарів під ключ за доступною вартістю. Ви можете зробити невелике замовлення або замовити комплексні послуги з транспортуванням на постійній основі. Все, що необхідно для переїзду або доставки майна за вказаною адресою, можна знайти у нашій компанії, включаючи послуги досвідчених вантажників та вибір відповідного вантажного автомобіля для транспортування.

Особливості надання послуг з перевезень збірних вантажів

Якщо немає потреби у замовленні цілого автомобіля для доставки невеликої партії товарів, ми пропонуємо можливість перевезти ваш вантаж з товарами від іншого замовника для відправки по одному маршруту. Так, замовлення збираються в одну партію й перевозяться на одній машині. Це економічно вигідно, тому що вам потрібно буде платити тільки за перевезення свого товару в транспортному засобі. Таким чином, послуги з транспортування обійдуться зовсім недорого.

Ви можете залишити свій вантаж на нашому складі. Після пакування він буде відправлений разом із замовленнями інших клієнтів. З іншого боку, ми можемо відправляти товар, послідовно завантажуючи та вивантажуючи його за заздалегідь узгодженим маршрутом. У другому випадку доставка може займати більше часу, але ціна послуг при цьому значно знижується. Власне, ви можете обирати самі, який спосіб транспортування вам більше підходить.

Терміни доставки збірних вантажів безпосередньо залежать від:

  • кількості відправлень;
  • пунктів завантаження й вивантаження;
  • правильності планування шляху проходження машини.

Для підприємств малого та середнього бізнесу з великим товарообігом подібний спосіб транспортування вантажів є найбільш оптимальним. До того ж, логістична компанія NOSHA додатково надає послуги вантажників, пакувальників та гарантує збереження й своєчасну доставку товарів в пункт призначення.

Перевезення варто довіряти професіоналам

Щоб зробити замовлення, клієнтові всього лише потрібно залишити заявку онлайн на офіційному сайті компанії NOSHA. Також можна зателефонувати за номерами, вказаними на сайті. У нас ви отримаєте:

  • виконання замовлення відповідно до вимог клієнта;
  • доставку вантажів точно в строк;
  • збереження вантажу;
  • низькі ціни.

Замовляйте безпечні перевезення та переїзди будь-якої складності у професіоналів!

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.