Перевезення вантажів в Запоріжжі

Грузоперевозки по городу

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Компанія NOSHA це команда професіоналів, які недорого готові здійснити переїзд будь-якої складності в заздалегідь обумовлені терміни по Запоріжжю та Запорізькій області. Відтепер перевезти вантажі будь-яких розмірів та маси за прийнятною вартістю на нове місце проживання або роботи не проблема. Скористайтеся послугами нашої компанії, і ви зрозумієте, що доставка негабаритних вантажів рівно, як і найбільших вирішується за лічені години. Вантажоперевезення для клієнтів по місту та області надаються на спецтранспорті. Вантажники зроблять для переїзду все, що необхідно замовнику. Професійне перевезення та збереження вантажів гарантується стовідсотково без будь-яких накладок або зволікань. Ми здійснюємо всі види переїздів, транспортувань, розвантажувальних та завантажувальних робіт. З компанією NOSHA ви забудете про всі неприємності, пов’язані з подібними заходами.

Вантажоперевезення будь-якої складності та обсягів

Згуртована команда кваліфікованих вантажників нашої компанії перед виконанням конкретних робіт продумує все до найменших деталей. При цьому в обов’язковому порядку враховуються будь-які вимоги клієнта. Перевезення виконується при мінімально можливих витратах часових ресурсів. Ми використовуємо комплексний підхід до виконання поставлених завдань, пропонуємо розумні ціни, тому наші клієнти завжди залишаються вдячні.

 

До переліку робіт можуть входити (на вимогу замовника):

  • розбирання, пакування та збирання меблів будь-яких габаритів;
  • роботи по демонтажу необхідних предметів;
  • акуратне завантаження речей в автомобіль;
  • доставка за вказаною адресою, занесення на поверх, збірка та встановлення необхідних меблевих предметів і т.п .;
  • подальша утилізація пакувальних матеріалів.

Якщо ви хочете швидко та без неприємностей транспортувати в потрібне місце ваші речі або будь-який вантаж, компанія NOSHA завжди до ваших послуг!

Збирання, розбирання, монтаж, пакування, транспортування

Щоб замовити послуги наших вантажників, вам всього лише варто зателефонувати за номерами, вказаними на сайті компанії. Менеджер пояснить вам все, що стосується вартості майбутніх робіт. Ціна визначається для кожного клієнта в індивідуальному порядку та залежить від складності тих послуг, які необхідні замовнику. Як правило, до вартості входить:

  • поверховість;
  • завантаження;
  • вивантаження;
  • розбирання та збирання меблів;
  • дальність транспортування.

Приблизну вартість робіт кожен споживач може обчислити самостійно, скориставшись калькулятором на сайті компанії. Вдалого вам переїзду!

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.