Перевезення акваріумів у Запоріжжі

Перевозка аквариумов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Якщо ви любите тварин, тримаєте їх у себе вдома, то при переїзді, звичайно, транспортувати домашніх улюбленців на нове місце трохи клопітно. Але це ще півбіди. А що якщо мова йде про великий акваріум? Перевезення такого резервуара вимагає особливих навичок. Власне, якщо ви зіткнулися з проблемою транспортування акваріума, співробітники транспортної компанії NOSHA готові прийти вам на допомогу в будь-яку хвилину. Ми займаємося вантажоперевезеннями будь-якого типу під ключ в Запоріжжі та Запорізькій області, і доставка великого акваріума на іншу адресу не складе для нас ніяких складнощів.

Як перевезти акваріум?

Чи багато власників акваріумних рибок знають, що для переїзду їх «житла» на нове місце, вода з резервуару та його мешканці повинні бути тимчасово переміщені? Якщо ж цього не зробити, то може постраждати як сама ємність, так і рибки. Тому замовляючи послуги з транспортування акваріума, заздалегідь перемістіть його мешканців, рослини, декоративні елементи в інше місце, поки не зможете знову запустити рибок в свій «будиночок». Після цього наші вантажники недорого й швидко перевезуть резервуар за вказаною адресою, попередньо помістивши його в спеціальне пакування, щоб уникнути пошкоджень під час транспортування.

При необхідності перед перевезенням з акваріума будуть демонтовані різні пристосування, які використовуються для забезпечення життєдіяльності рибок (фільтри, освітлювальні прилади, нагрівачі, помпи і т.ін.). Далі наші співробітники виконують такі дії:

  • ємність обережно переносять в спецтранспорт для перевезення;
  • стінки та нижню частину резервуара закріплюють скотчем, пінопластом або щільним картоном;
  • акваріум поміщають у пакування та закріплюють в машині за допомогою спеціальних такелажних ременів.

Транспортування здійснюється максимально коротким маршрутом у чітко обумовлені терміни.

Як замовити перевезення акваріума?

Щоб зробити замовлення, просто зателефонуйте нашому менеджеру. Номери телефонів вказані на сайті компанії. Вартість послуг буде залежати від обсягу робіт та дальності транспортування вантажу. Ми працюємо на свою репутацію, тому ніколи не завищуємо ціни, а клієнт залишиться задоволений виконаними роботами. Якщо ви бажаєте безпечно та швидко перевезти будь-які важкі вантажі або, навпаки, крихкі речі наші вантажники зроблять це максимально дбайливо.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.