Перевезення кабелю в Запорізькій області

Перевозка кабеля

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

При проведенні будівельних або ремонтних робіт часто є необхідність в прокладанні проводки. Для цього буде потрібна доставка кабельної продукції. Якщо обсяг кабелю не великий, то з його перевезенням проблем не виникне. Але якщо є потреба перевезти великі котушки кабелю в барабанах, краще звернутися до послуг професіоналів, які знають всі тонкощі правил транспортування подібної продукції. Такими та іншими видами вантажоперевезень під ключ недорого в Запоріжжі та Запорізькій області професійно займається транспортна компанія NOSHA.

Особливості пакування та вантажоперевезення кабелю

Для переїзду або перевезення кабелів застосовуються спеціальні котушки або барабани. Вага такої продукції часом досягає декількох тонн, тому переїзд повинен здійснюватися з використанням спеціального транспорту з відповідними характеристиками вантажопідйомності. Також переважно застосовуються машини з відкритими бортами для зручної завантаження та вивантаження товару.

Перевезти бобіни з кабелем в горизонтальному положенні осі не складає для співробітників фірми NOSHA великих труднощів. Вертикально подібні вантажі не вкладаються, оскільки під час транспортування вони можуть зміщуватися.

При перевезенні котушки фіксуються за допомогою упорної ​​рами. Це дозволяє уникнути скочування. Транспортування відбувається з великою акуратністю, водії уникають різких поворотів, прискорення швидкості, раптового гальмування. Вивантаження здійснюється з використанням похилого настилу. Якщо є потреба, то вантажі додатково закріплюються спеціальними ременями.

Чому послуги краще замовити в компанії NOSHA?

Якщо є потреба в перевезенні нестандартних будівельних або інших вантажів, краще вибирати компанію, яка розпоряджається не тільки досвідченими вантажниками, а й необхідними технічними засобами.

Ставши клієнтом компанії NOSHA, споживач отримує наступні переваги:

  • можливість надання комплексних послуг по переїздах та вантажоперевезеннях під ключ;
  • для транспортувань підбирається відповідний транспорт;
  • для доставки визначається максимально зручний маршрут;
  • задача виконується точно в обумовлені терміни;
  • вартість вантажоперевезень здійснюється за розумними цінами.

Якщо ви бажаєте отримати свій вантаж в цілості й схоронності оперативно та недорого компанія NOSHA до ваших послуг.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.