Перевезення контейнерів у Запоріжжі

Перевозка контейнеров

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Контейнерні вантажоперевезення автотранспортом досить популярна послуга, яка має безліч переваг в порівнянні зі звичайними перевезеннями. Транспортування вантажів в контейнерах за доступною вартістю під ключ пропонує транспортна компанія NOSHA, яка працює в місті Запоріжжя та Запорізькій області.

Особливості доставки товарів контейнерами

Якщо говорити про вигоду, то будь-який переїзд або перевезення товарів із застосуванням контейнерів це найбільш економічний варіант, оскільки немає необхідності в перетаруванні вантажів в дорозі. Якщо ви приймете рішення перевезти вантажі, замовивши послуги в компанії NOSHA, то після пакування та завантаження товару весь вміст контейнера відразу буде опечатано. Для переїзду це найоптимальніший вибір. Упакований товар в такому вигляді буде доставлений в конкретний пункт призначення. До того ж, в один контейнер ви можете завантажити різні види вантажів при необхідності. Ціна на транспортні витрати буде істотно знижена.

Другий вагомий плюс подібних перевезень це економія часових ресурсів. Оскільки товар не буде перевантажуватися кілька разів, ви зможете отримати його набагато швидше. Збереження речей буде забезпечене, адже опломбований контейнер ніхто не зможе відкрити.

Компанія NOSHA надає для транспортувань вантажів різного призначення універсальні контейнери на 20, 40 футів. Це дозволяє здійснювати мультимодальні перевезення із застосуванням автотранспорту, поїздів або морських суден.

Довірте контейнерні перевезення професіоналам

Доставку товарів або вантажів в контейнерах слід довіряти професійному та авторитетному перевізнику. Компанія NOSHA готова взяти на себе всю відповідальність за подібне транспортування, гарантуючи збереження й цілісність товару, а також безпеку та надійність переїзду й доставки вантажів за всіма правилами в заздалегідь обумовлені терміни.

Замовивши послуги в нашій логістичної організації, клієнт отримує наступні вигоди:

  • комплексні послуги з транспортування товару недорого під ключ;
  • якість та своєчасність доставки вантажів в потрібне місце;
  • роботи з пакування, завантаження, фіксування товару, розвантаження;
  • вибір оптимального маршруту;
  • відстеження місцезнаходження вантажу під час транспортування.

Замовляйте послуги прямо на сайті компанії, заповнивши заявку онлайн, або зателефонуйте нашому менеджеру.

Транспортуйте все, що вам необхідно безпечно, швидко та якісно!

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.