Великогабаритні вантажоперевезення у Запоріжжі

Перевозка крупногабаритных грузов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

У нинішній час великогабаритні перевезення користуються великим попитом. У той же час не кожна компанія може дозволити собі займатися транспортуванням товарів або вантажів самостійно. У багатьох випадках набагато зручніше орендувати спеціальний автотранспорт або скористатися послугами першокласних вантажників з власними вантажними машинами, щоб доставити вантаж з пункту А в пункт Б. Професійні послуги з вантажоперевезень будь-якої складності від 50 кг до 20 тонн недорого надає транспортна компанія NOSHA. Замовляйте будь-які логістичні операції по переїздах та транспортуванні вантажів під ключ в Запоріжжі та Запорізькій області за доступною ціною.

Як здійснюється доставка великогабаритних вантажів

До вантажів з великими габаритами відносяться товари або речі, розміри яких по довжині перевищують 20 м, по ширині більше 2, 5 м, а по висоті досягають 4 м і більше. До цієї групи зазвичай відносять сільськогосподарську та промислову техніку, великі залізобетонні вироби, різне обладнання та інші нестандартні вантажі.

Якщо вам необхідно перевезти великогабаритні або важкі вантажі, ви повинні розуміти, що для переїзду знадобиться спеціальний транспорт, можливо контейнери, а також пакування товарів. Компанія NOSHA надає для вантажно-розвантажувальних робіт своїх вантажників, а також спецтехніку. Для транспортування також підбирається спеціалізований транспорт в залежності від того, який тип товарів слід доставити та на яку відстань. У нас можна замовити перевезення:

 • високих виробів;
 • низьких, але масивних, широких меблевих предметів;
 • пиломатеріалів;
 • будівельних матеріалів;
 • промислової та сільськогосподарської техніки;
 • будь-яких великогабаритних речей.

При транспортуванні будь-якого товару, майна, речей, велике значення має не тільки саме перевезення вантажів, але й правильне його пакування, завантаження у машину, і також надійна фіксація під час шляху. Все це готова надати компанія NOSHA.

Чому клієнти довіряють компанії NOSHA

Існує кілька причин, за якими вибір послуг фірми NOSHA є оптимальним вибором для клієнта. Логістична організація пропонує:

 • одноразові й постійні послуги з перевезень під ключ;
 • переїзди квартир, офісів, дач, магазинів, аптек, складів, підприємств;
 • вивіз будівельного сміття;
 • такелажні роботи;
 • евакуація мотоциклів, авто;
 • великогабаритні перевезення.

Але головне, що ваш товар або речі гарантовано будуть доставлені до вказаного місця, неушкодженими та своєчасно. Вартість послуг при цьому абсолютно доступна.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.