Перевезення пиломатеріалів у Запоріжжі

Перевозка леса пиломатериалов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

У сучасному будівництві досить часто застосовують пиломатеріали. Тому часто виникає потреба у вантажоперевезенні лісу та супутніх матеріалів. Організація подібного транспортування досить клопітне заняття, оскільки для перевезення потрібен спеціальний транспорт, вантажна техніка і т.ін. Все, що необхідно для переїзду і доставки пиломатеріалів під ключ в місті Запоріжжя та Запорізькій області, готова надати транспортна компанія NOSHA.

Особливості транспортування лісу

Пиломатеріали зазвичай купують досить великими партіями. Тому, щоб перевезти такий вантаж, будуть потрібні відповідні спеціальні вантажні машини. Переїзд пиломатеріалів здійснюється довгомірним транспортом, вантажопідйомність якого досягає 20 тонн. Також фахівці компанії ретельно обирають оптимальний маршрут, щоб не пошкодити матеріал у переїздах через мости, на поворотах і так далі.

Ліс як матеріал зазвичай не підлягає пакуванню. Це дещо ускладнює завантаження на машину. Ми надаємо для цих цілей спеціальну вантажну техніку. Щоб зафіксувати вантаж, використовуються спеціальні надійні кріплення та пристосування: козирки, шипи, коники, гребінки.

Якщо перевозяться цінні породи деревини, ми можемо спакувати вантаж відповідними пакувальними матеріалами, щоб запобігти псування або гниття.

Як замовити послуги?

У разі необхідності швидко й без пошкоджень перевезти пиломатеріали або будь-які інші великогабаритні вантажі, фахівці компанії NOSHA готові вам надати відповідні послуги. Організація володіє всіма потрібними ресурсами, щоб доставка товару пройшла недорого, своєчасно та максимально комфортно для замовника.

До переваг співпраці з компанією NOSHA відносяться:

  • клієнтам доступні всі види перевезень під ключ;
  • замовити можна як одноразові переїзди, так і перевезення на постійній основі;
  • компанія надає послуги по збиранню/розбиранню меблів, завантаження/розвантаження матеріалів і т.д .;
  • можливе замовлення вивезення будівельного та іншого сміття;
  • вартість послуг ніколи не завищують.

Ціни на конкретний вид транспортування розраховуються індивідуально, і залежать в основному від обсягу передбачуваних робіт та дальності перевезення.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.