Перевезення човнів та катерів в Запоріжжі

Перевозка лодок и катеров

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Сьогодні багато любителів риболовлі та відпочинку на відкритому повітрі купують для себе різноманітні плавальні засоби. Але не у всіх покупців є можливість перевезти човен або катер в те місце, де вони люблять відпочивати. До того ж, залишати плавзасіб на воді на зимовий період небажано. У таких випадках потрібен спеціальний транспорт, щоб доставити засіб за необхідною адресою. Подібні послуги й інші види вантажоперевезень під ключ в Запоріжжі та Запорізькій області пропонує транспортна компанія NOSHA.

Особливості транспортування суден, катерів, човнів

Хоча перевезення човнів не можна назвати габаритним переїздом, але все ж такий вид транспортування відноситься до найскладніших. Це пов’язано з роботами, які обов’язково повинні бути виконані під час такого завдання, а саме:

  • для переїзду повинен бути підібраний спеціальний транспорт;
  • нестандартний вантаж повинен бути надійно зафіксований (може знадобитися спеціальне пакування);
  • для завантаження та  вивантаження потрібна спецтехніка.

Все це і додаткові послуги готові надати працівники компанії Nosha. Крім виконання фізичних робіт для транспортування суден також ретельно підбирається найбільш зручний маршрут перевезення. Враховуються проїзди під мостами, на поворотах і тому подібне.

Переваги переїзду з логістичною компанією NOSHA

Якщо є необхідність в доставці катера або човна в будь-яке місце, ми готові взяти на себе всі клопоти, пов’язані з подібними вантажоперевезеннями. Ми володіємо всіма ресурсами для цього: спеціальним транспортом, вантажною технікою, кваліфікованими вантажниками. До того ж, ставши клієнтом нашої фірми, ви додатково отримуєте наступні переваги:

  • повний комплекс послуг з організації транспортування плавального засобу під ключ;
  • наявність спеціальних машин, здатних транспортувати будь-які вантажі на далекі відстані;
  • перевезення узгоджується з контролюючими органами.

До цього потрібно додати ще те, що замовити переїзд в нашій компанії можна зовсім недорого. Ми не завищуємо ціни на послуги, оскільки працюємо на клієнта та власну репутацію. Тому у вартість замовлення перевезень буде входити тільки запланований обсяг робіт наших співробітників, оренда спеціального транспорту, завантажувача та дальність маршруту поїздки.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.