Перевезення меблевих предметів

Перевозка мебели

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

У житті людей нерідко трапляються переїзди, коли необхідно переїхати на нове місце проживання, перевезти офіс, магазин. У таких ситуаціях виникає проблема не тільки з самим транспортуванням особистих речей, меблів або техніки, а й з їх розбиранням, пакуванням, знесенням з поверху. Свої послуги з вантажоперевезень будь-якої складності по Запоріжжю та Запорізькій області готова запропонувати транспортна компанія NOSHA. Ми готові виконати всі роботи, які потрібно для переїзду під ключ абсолютно недорого.

Чому клієнти обирають компанію NOSHA?

Ми допоможемо вам при мінімальних витратах з вашого боку перевезти за вказаною адресою будь-які великогабаритні меблеві предмети, дивани, двоярусні ліжка, кухонні і спальні гарнітури, холодильники, пральні машини, а також крихкі речі, люстри, вази і т.ін. Під час перевезення все майно дбайливо спаковується та надійно закріплюється всередині вантажного автомобіля. 

Всі роботи по завантаженню/розвантаження й доставці меблів виконуються досвідченими вантажниками, які при прийомі на роботу пройшли ретельну перевірку. Звертаючись до нас, ви отримуєте також наступні переваги:

  • підбір відповідного спецтранспорту для перевезення вантажів;
  • надання бригади кваліфікованих вантажників та водія;
  • послуги з демонтажу, розбирання та збирання меблевих виробів;
  • пакування речей для перевезення;
  • надійна фіксація вантажів в автомобілі за допомогою спеціальних елементів кріплення;
  • вибір оптимального шляху проходження в пункт призначення;
  • оперативна доставка, розвантаження речей, занесення на поверх, збирання.

Плюс до цього потрібно ще додати, що всі послуги надаються за абсолютно доступною ціною.

Як замовити послуги з транспортування в компанії NOSHA?

Якщо вам необхідно щось перевезти, звертайтеся в логістичну фірму NOSHA. Ми готові в цілості й схоронності доставити на нове місце не тільки меблеві предмети, а й важку побутову техніку, освітлювальні прилади та інше майно. Вартість послуг залежить від обсягу виконуваних робіт та дальності маршруту.

Щоб зробити замовлення, просто зателефонуйте за номером телефону, вказаним на сайті або залиште заявку онлайн. Наш менеджер зв’яжеться з вами й детально вас вислухає. При необхідності наш співробітник під’їде до вас, щоб обговорити всі нюанси переїзду.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.