Перевезення мотоцикла у Запоріжжі

Перевозка мотоциклов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Сьогодні багато людей набувають такі двоколісні види засобу пересування як скутери та мотоцикли. На них дуже зручно пересуватися, особливо в літню пору. Але поки транспорт не використовується, буває необхідність перевезти його з магазину або просто доставити за іншою адресою. Самостійно це зробити вдається не завжди. Тому краще звернутися до професіоналів з транспортної компанії NOSHA, яка займається вантажоперевезеннями та переїздами будь-якої складності під ключ в місті Запоріжжя та Запорізькій області.

Особливості транспортування мотоциклів

Мотоевакуатор для доставки або перевезення мотоцикла може знадобитися не тільки для транспортування нового двоколісного транспортного засобу з магазину. Подібні послуги можуть знадобитися, коли мотоцикл зламався в дорозі, у випадках ДТП. Причин для переїзду може бути багато. Але подібний захід вимагає застосування спеціального завантажувача та вантажної машини безпосередньо для перевезення. Все це, а також послуги кваліфікованих вантажників може запропонувати компанія NOSHA, причому в терміновому порядку. Якщо у вас трапилася непередбачена ситуація на дорозі, не зволікаючи телефонуйте співробітникам компанії й вони одразу ж вишлють вам евакуатор та підмогу.

Пакування мотоцикла або скутера під час переїзду може і не знадобитися, однак надійна фіксація транспортного засобу на вантажівці або евакуаторі обов’язкове. Для цього ми використовуємо спеціальні системи кріплень, які дозволяють заблокувати кермо та  підтримувати мотоцикл у вертикальному положенні.

Де і як замовити послуги?

Вартість перевезення мотоцикла не може бути дешевою, однак компанія NOSHA надає послуги з вантажоперевезень недорого в порівнянні зі своїми конкурентами. Оскільки ми піклуємося про свою репутацію, то виконуємо поставлені завдання максимально якісно, ​​щоб повністю задовольнити клієнта. Це стосується й ціни на перевезення. Ми беремо гроші тільки за обсяг виконаних робіт та дальність доставки вантажу. Але головне, що ми надаємо висококваліфікованих вантажників й справну спецтехніку для здійснення професійної транспортування.

Замовивши послуги в нашій компанії, ви отримуєте:

  • повний сервіс щодо переїзду;
  • збереження й цілісність будь-якого майна клієнта та своєчасна доставка в пункт призначення гарантуються.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.