Перевезення обладнання в Запоріжжі

Перевозка оборудования

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Далеко не кожна транспортна компанія може взяти на себе роботи з перевезення промислового обладнання. Все тому, що спеціалізована техніка може мати велику вагу та занадто великі габарити. До того ж, подібні вантажоперевезення завжди пов’язані з вибором відповідного транспортного засобу для переїзду, правильним способом фіксації вантажу на машині, його правильне розміщення і, власне, транспортування. Також важливий підбір найбільш безпечного маршруту перевезення, для того щоб техніка була доставлена ​​в цілості й схоронності.

Особливості перевезення промислового обладнання

Організувати якісний переїзд підприємства або просто допомогти перевезти необхідне обладнання, верстати, установки в Запоріжжі та Запорізькій області пропонує логістична компанія NOSHA. Абсолютно недорого, але професійно вантажники фірми допоможуть не тільки завантажити важкі агрегати або пристосування. Працівники надають комплексне обслуговування. Тому при необхідності вам допоможуть:

  • демонтувати техніку;
  • зробити відповідне пакування;
  • надійно закріпити вантаж на спецтранспорті;
  • вчасно доставити майно в пункт призначення;
  • провести монтаж обладнання (при необхідності).

Замовити послуги під ключ можна просто подавши заявку на офіційному сайті компанії NOSHA.

Переваги співпраці з компанією NOSHA

Транспортна організація здійснює вантажно-розвантажувальні роботи будь-якої складності. Крім вантажних машин ми можемо надати автокрани, самоскиди, екскаватори, трактори та інші види спеціальної техніки.

У компанії працюють кваліфіковані фахівці, включаючи досвідчених вантажників, які несуть відповідальність за виконані роботи. Всі вони пройшли ретельний відбір, перш ніж приступити до роботи.

Що стосується вартості надання послуг, тут все залежить від конкретного обсягу поставлених завдань, дальності переїзду та деяких інших нюансів. Ціна обговорюється з замовником заздалегідь і після виконання робіт не змінюється.

Ми гарантуємо вам якісний переїзд, транспортування будь-яких вантажів точно в обумовлені терміни!

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.