Перевезення речей по Запоріжжю

Перевозка вещей

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Переїзд на нове місце проживання завжди пов’язаний з проблемою транспортування меблевих предметів, побутової техніки та особистих речей. Перевезення дійсно може стати досить важкою справою, якщо займатися цим самостійно. Транспортна компанія NOSHA допоможе вам перевезти будь-які речі або вантажі недорого з мінімальними витратами часових та матеріальних ресурсів з вашого боку.

Все, що необхідно організувати для переїзду це головний напрямок діяльності фірми. Тому якщо вам потрібно замовити вантажоперевезення або послуги вантажників в місті Запоріжжя та Запорізькій області, звертайтеся до фахівців компанії NOSHA.

Доставка особистого майна в цілості й схоронності

Компанія NOSHA надає повний спектр послуг щодо здійснення будь-якого переїзду, будь то транспортування невеликих побутових приладів або великий офісний переїзд. Своїм клієнтам ми пропонуємо наступні послуги:

  • розбирання / збирання меблів;
  • пакування речей та вантажів;
  • знесення з поверху (занесення);
  • завантаження й закріплення в вантажному автомобілі;
  • транспортування;
  • розвантаження;
  • розстановка меблів тощо.

При необхідності фірма також надасть послуги з вивезення сміття. 

Якщо вам потрібно доставити речі за певною адресою, ми можемо відразу направити до вас цілу бригаду працівників, які виконають всі необхідні роботи під ключ. Всі речі перед перевезенням пакуються у відповідні пакувальні матеріали та надійно закріплюються в машині. Таким чином, ми гарантуємо вам безпеку вашого майна та своєчасну доставку вантажів за вказаною адресою.

Вартість переїзду

Щоб замовити послуги наших вантажників, вам необхідно всього лише подати заявку онлайн або зателефонувати за номерами телефонів, вказаними на сайті компанії. Ми дотримуємося лояльної цінової політики, тому ніколи не завищуємо ціни на переїзд. Замовляючи послуги ввечері або на вихідні дні, ви можете навіть заощадити. При замовленні комплексних послуг клієнтам додатково надаються знижки.

Після уточнення всіх деталей до вас буде направлена ​​відповідна машина та бригада працівників, які оперативно виконають комплекс передбачуваних робіт, позбавивши вас від зайвого клопоту, пов’язаного з переїздом.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінок



Швидке замовлення



Підтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.