Рефрижераторні перевезення по Запоріжжю

Рефрижераторные перевозки

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Багато продовольчих товарів мають властивість псуватися незабаром, тому вони зберігаються в спеціальних холодильних установках. А якщо є необхідність перевезти швидкопсувні товари на великі відстані, то для цього використовуються спеціальні рефрижераторні кузови вантажних автомобілів. У такій справі слід ретельно вибирати перевізника, щоб доставка товарів виконувалася при відповідному температурному режимі.

Компанія NOSHA, яка надає свої послуги по переїздах Запоріжжям та Запорізькій області, готова зайнятися організацією рефрижераторних перевезень, надаючи відповідну спецтехніку для транспортування будь-якої продукції.

Особливості рефрижераторних перевезень під ключ

У нинішній час підприємцям часто потрібні терморегульовані кузовні машини. Все важче знайти перевізника, який би займався професійними перевезеннями рефрижераторами. 

Ми точно зможемо запропонувати вам той вид транспорту, який здатний зберегти ваші продукти під час перевезення. Доставка товарів в належному вигляді гарантується.

Головною метою для замовника є забезпечення цілісності та свіжості продукції. А ми зі свого боку працюємо на результат. Тому ми пропонуємо послуги досвідчених вантажників, водіїв, щоб ваші товари були точно доставлені в той час, коли ви очікуєте.

Переваги перевезень рефрижераторами з компанією Nosha

Якщо ви звернетеся в компанію Nosha щодо надання послуг з вантажоперевезень, включаючи рефрижераторні, ви отримаєте не тільки оперативність робіт при виконанні завантаження, транспортування та розвантаження, а й високу якість самого перевезення. Всі товари будуть доставлені в цілості в спеціальному транспорті абсолютно недорого.

Ми надаємо:

  • вантажівки, оснащені холодильниками різних розмірів та вантажопідйомності;
  • фури для транспортувань на далекі відстані;
  • термофургони для глибокої заморозки: двокамерні, ізотермічні та інші.

Власне, у нас є все, щоб зробити перевезення швидкопсувних продуктів в кращому вигляді.

Як замовити послуги з рефрижераторних перевезень?

Якщо ви хочете замовити послуги з вантажоперевезень та дізнатися про вартість наданих робіт, ви завжди можете це зробити, просто зателефонувавши менеджеру. Після попередньої консультації вам буде оголошена приблизна ціна послуг.

Комплексний підхід до роботи, доступна ціна, професіоналізм наших співробітників все це допоможе вам доставити вантаж в потрібне місце в кращому вигляді!

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.