Послуги зі збирання-розбирання меблів у Запоріжжі

Сборка разборка мебели

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Досить часто при купівлі нових меблів споживачам необхідна допомога не тільки в перевезенні вантажів, але й подальший монтаж меблевих предметів вдома. Якщо вам необхідно допомогти перевезти, а також зібрати меблі в будинку або, навпаки, розібрати їх для переїзду на нове місце проживання, пропонуємо вам скористатися послугами кваліфікованих вантажників з транспортної компанії NOSHA. Організація вже не перший рік працює в Запоріжжі та Запорізькій області, надаючи приватним та корпоративним клієнтам послуги з вантажоперевезень недорого під ключ.

Особливості надання послуг з демонтажу та складання меблів

У компанії NOSHA в будь-який час можна замовити комплексний переїзд будь-якої складності. Для транспортування буде підібраний спеціальний транспорт за прийнятною ціною. Ми завжди готові здійснити доставку будь-яких вантажів або речей в потрібне місце в належному стані.

Для кожного окремого клієнта складається індивідуальний графік виконання необхідних робіт, будь то перевезення вантажів, збірка або розбирання меблів тощо. Ми гарантуємо якісне виконання поставленого завдання в точно обумовлені з замовником терміни.

Розбирання меблевих предметів для людей може перетворитися на справжнє пекло, але не для наших співробітників. Весь штатний персонал компанії це відповідальна команда, яка працює злагоджено, пропонуючи клієнтам високоякісні послуги на вищому рівні. Ми легко зможе розібрати й зібрати:

  • будь-які офісні меблі, столи адміністрації та т.ін.;
  • меблеві предмети нестандартної конструкції;
  • габаритні корпусні меблі;
  • стелажі, зібрані з багатьох елементів;
  • спальні та кухонні гарнітури;
  • шафи-купе та інші види;
  • двоярусні ліжка та інше.

Роботи з монтажу та демонтажу слід довіряти тільки професіоналам, тому що неправильна збірка може привести до поломки.

Замовлення послуг в компанії NOSHA

Ми співпрацюємо тільки з компетентними працівниками, оскільки дорожимо своєю репутацією. Ми не дозволимо, щоб ваше майно хоч скільки-небудь постраждало в процесі розбирання або збирання, а також під час транспортування. Також ми не завищуємо ціни, пропонуючи свої послуги за адекватною ринковою вартістю. Звертайтеся до нас в будь-який час, просто зателефонувавши за номерами, вказаним на сайті, і всі проблеми з перевезенням та пакуванням меблів будуть вирішені максимально комфортно для вас.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.