Послуги такелажників у Запоріжжі

Такелажные работы

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Компанія NOSHA пропонує комплексні такелажні роботи в Запоріжжі та Запорізькій області під ключ. Нашими партнерами та постійними клієнтами є безліч виробничих підприємств, торгових організацій, медичних центрів, банків, а також приватних осіб.

Ми професійно займаємося організацією вантажно-розвантажувальних робіт найрізноманітніших напрямків. Це може бути як такелаж важких верстатів, так і транспортування великогабаритних меблевих виробів, техніки, музичних інструментів. Наші вантажники можуть надати послуги з демонтажу виробничого обладнання, його завантаження на спецтехніку, перевезення на нове місце та  подальший монтаж при необхідності. Також ми пропонуємо роботи з такелажу виробничих ліній, банкоматів, масивних сейфів, вивісок, різного торгового обладнання тощо.

Спектр послуг по такелажу

Якщо вам необхідно виконати найскладніші такелажні роботи, що вимагають високого професіоналізму, а також перевезти великогабаритні вантажі на інше місце на надійному спеціальному транспорті, то наші послуги саме для вас.

У штаті компанії Nosha постійно задіяні команди професійних такелажників, вантажників, водіїв, які знають всі тонкощі робіт по демонтажу, завантаженню та транспортуванню вантажів будь-якої складності, розмірів, обсягів та ваги. Доставка важкого устаткування або переїзд цілого підприємства для нас не проблема.

При потребі можна додатково недорого замовити роботи з розбирання / збирання меблів, пакування товарів / вантажів, комплексні офісні, квартирні, магазинні та інші види переїздів.

Вартість виконуваних робіт по такелажу

У компанії NOSHA пропонуються вигідні тарифи. Попередню ціну на послуги можна побачити в таблиці на сайті, або розрахувати за допомогою калькулятора. Також про це можна запитати у менеджера по телефону.

Остаточна вартість замовлення може залежати від наступних факторів:

  • вага і розміри обладнання;
  • тип вантажу, що перевозиться;
  • використання допоміжної техніки (крани, маніпулятори);
  • потреба в демонтажі обладнання, подальшій збірці;
  • територіальне розташування об’єкта;
  • дальність транспортування та інше.

Точний план такелажні роботи розробляється після візиту нашого фахівця на об’єкт замовника. На основі складеного плану проводиться підрахунок вартості. Якісне виконання всіх поставлених завдань гарантується.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.