Перевезення акваріумів в Дніпрі та області

Перевозка аквариумов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

При квартирних, дачних та офісних переїздах майстрам компанії NOSHA доводиться перевозити найрізноманітніші вантажі – від особистих речей до великогабаритних меблів та техніки. Найбільшу трудність доставляє перевезення скляних та крихких предметів, в число яких входить акваріум. Його транспортування має безліч нюансів, які можна упустити без відповідного досвіду та навичок. Саме тому перевезенням акваріумів та тераріумів повинні займатися професійні вантажники. Найняти недорого бригаду для організації переїзду в Дніпрі та Дніпропетровській області можна в компанії NOSHA.

Особливості організації вантажоперевезення

Перше правило транспортування акваріума – скляна посудина повинна перевозитись окремо від рибок. Це допоможе зберегти як саму ємність, так і її мешканців. На час переїзду рибок можна пересадити в більш зносостійке та міцне «житло». Перед тим як перевезти посудину, її потрібно спустошити, вийняти з неї рослини та декоративні елементи. Решта завдань ляжуть на наших майстрів. Вони займуться:

  • демонтажем та пакуванням фільтрів, помп, освітлювальних приладів та нагрівачів;
  • пакуванням ємності та захистом її елементів від механічних пошкоджень за допомогою картонних коробів, щільного картону, пінопласту та скотча;
  • вантажно-розвантажувальними роботами;
  • транспортним супроводом.

Для переїзду обирається пророблений маршрут, що виключає тривале простоювання в пробках та рух по бездоріжжю. Прибувши за вказаною адресою, майстри акуратно вивантажують конструкцію, піднімають її на поверх та встановлюють на нове місце. Збірка елементів здійснюється за технічною інструкцією, що дозволяє створити умови для життєдіяльності мешканців скляного «житла».

Безпечні переїзди з NOSHA

Транспортна компанія NOSHA організовує вантажоперевезення будь-якої складності під ключ. У нас є сучасна матеріально-технічна база, яка дозволяє перевозити вантажі будь-якого розміру та конфігурації. За безпеку та акуратність транспортування відповідають кваліфіковані вантажники.

Довіривши перевезення акваріума або тераріуму компанії NOSHA, можете розраховувати на:

  • індивідуальний підхід,
  • широкий перелік послуг,
  • уважне опрацювання маршруту,
  • гнучкий графік доставки,
  • помірні ціни.

Щоб замовити професійне вантажоперевезення або дізнатися його вартість, напишіть в онлайн-чат, заповніть форму «Швидке замовлення» або зателефонуйте за вказаним номером.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.