ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Компанія з вантажоперевезень в Дніпрі

Переїзд на нову квартиру, дачу або з одного офісу в інший – завдання, впоратися з якою можна тільки при наявності вправності та мінімального досвіду. Найчастіше він перетворюється в нескінченне перетягування коробок з місця на місце. Щоб уникнути цього, краще, як можна раніше, звернутися до організаторів переїздів. Такі послуги надає інноваційна транспортна компанія NOSHA. Ми допоможемо недорого організувати вантажоперевезення будь-якої складності, щоб ви скоріше почали обживатися на новому місці.

Формат вантажоперевезень

Компанія з вантажоперевезень NOSHA готова допомогти організувати переїзд по Дніпру та Дніпропетровській області будь-якої складності та формату. Для цього ми надаємо авто, розраховане на транспортування вантажів вагою від 50 кг до 20 тонн. Команда вантажників допоможе не тільки перевезти вантаж з точки A в точку B. До переліку послуг також входить:

 • пакування та маркування вантажу,
 • розбирання та збирання меблів,
 • кріплення в транспорті,
 • транспортний супровід,
 • завантажувально-розвантажувальні роботи,
 • підйом на поверх.

Компанія володіє сучасною матеріально-технічною базою, яка використовується для переїзду офісів та квартир, перевезення сейфів, меблів та музичних інструментів, доставки особистих речей на дачі та заміські ділянки. Ми гарантуємо акуратне та дбайливе ставлення до вантажів, що перевозяться. Щоб переконатися в цьому, вивчіть відгуки клієнтів, прикріплені на сайті вантажоперевезень NOSHA.

Привілеї співпраці з компанією NOSHA

Компанія NOSHA надає послуги з організації перевезень по Дніпру та Дніпропетровській області. Наша команда складається з кваліфікованих логістів, в розпорядженні яких є необхідна матеріально-технічна база. Це дозволяє організувати кожен етап переїзду – від пакування вантажу до транспортування та вантажно-розвантажувальних робіт.

Переваги для клієнтів логістичної компанії NOSHA:

 • індивідуальний та комплексний підхід,
 • команда досвідчених вантажників,
 • помірні ціни,
 • продуманий маршрут доставки,
 • уважність та акуратність при поводженні з вантажем.

Щоб замовити квартирний, офісний або інший переїзд під ключ або дізнатися його вартість, зателефонуйте за вказаним номером, скористайтеся опцією «Швидке замовлення» або напишіть в онлайн-чат. Оператор розповість про послуги транспортної компанії та прийме заявку.

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.