NOSHA
Головна Ужгород
NOSHA – Вантажні перевезення будь-якої складності в Ужгороді - Картинка 1
NOSHA – Вантажні перевезення будь-якої складності в Ужгороді - Картинка 2
NOSHA – Вантажні перевезення будь-якої складності в Ужгороді - Картинка 3
NOSHA – Вантажні перевезення будь-якої складності в Ужгороді - Картинка 4
NOSHA – Вантажні перевезення будь-якої складності в Ужгороді - Картинка 5
NOSHA – Вантажні перевезення будь-якої складності в Ужгороді - Картинка 6
Ну що, поїхали?
Вантажники
- +
Пасажири
- +
Тип машини
Мінівен
Мінівен

до 800 кг (до 4 м.куб)

Спринтер
Спринтер

до 2 т (до 8 м.куб)

Фотон
Фотон

до 3 т (до 15 м.куб)

Газель
Газель

до 5 т (до 25 м.куб)

Вантажівка
Вантажівка

до 10 т (до 40 м.куб)

до 20 т (до 86 м.куб)

Дякуємо !
Дякуємо !
Наш менеджер обробить заявку протягом години і зв'яжеться з вами.
Помилка!
Сталася помилка, будь ласка оновіть сторінку і спробуйте ще раз.

Як ми працюємо
Швидко
Швидко
Оформлення замовлення online або за номером 30-30 впродовж декількох секунд
Безпечно
Безпечно
Надаємо всі необхідні документи
Комфортно
Комфортно
Вирішуємо всі транспортні завдання фахівцями NOSHA з мінімальною участю клієнта
Оперативно
Оперативно
Здійснюємо перевезення вантажів в найкоротші та своєчасні терміни
NOSHA – Вантажні перевезення будь-якої складності в Ужгороді - Картинка 10
NOSHA – Вантажні перевезення будь-якої складності в Ужгороді - Картинка 12 NOSHA – Вантажні перевезення будь-якої складності в Ужгороді - Картинка 13
Автопарк
Мінівен

до 800 кг (до 4 м.куб)

ЗАМОВИТИ
Спринтер

до 2 т (до 8 м.куб)

ЗАМОВИТИ
Фотон

до 3 т (до 15 м.куб)

ЗАМОВИТИ
Газель

до 5 т (до 25 м.куб)

ЗАМОВИТИ
Вантажівка

до 10 т (до 40 м.куб)

ЗАМОВИТИ

до 20 т (до 86 м.куб)

ЗАМОВИТИ
Відгуки наших клієнтів
Олена

Купила пралку в Епіцентрі, але там потрібно було чекати машину два дні. Подзвонила в Ношу - протягом години пральна машина була вже у мене вдома.


Олена
Домогосподарка
Альбіна

Дуже швидко приїхала машина. Завантажили, привезли акуратно і без проблем. Ціни цілком адекватні і при цьому дуже ввічливі водії.ина.

Альбіна
Власниця шоуруму
Олексій

Спілкуються ввічливо та культурно. Оператор - Юлія все розпитала й знайшла потрібну мені машину і вантажників. Все зробили оперативно

Олексій
Підприємець
Іван

Замовляв евакуатор. Дзвонив по різним компаніям, але чи ціни космос або хамло або не міг додзвонитися. Тут все ок з першого разу


Іван
Кур'єр
NOSHA – Вантажні перевезення будь-якої складності в Ужгороді - Картинка 14 NOSHA – Вантажні перевезення будь-якої складності в Ужгороді - Картинка 15

Компанія з вантажоперевезень в Ужгороді

Щодня навіть в межах невеликого населеного пункту виникають десятки випадків, коли необхідний автомобіль для перевезення будь-якого вантажу. Одним потрібен транспорт для переїзду в нову квартиру або доставки побутової техніки з магазину додому, іншим треба перевезти продукти зі складу в магазин, третім транспортувати будівельні матеріали на будмайданчик. В останні роки, з появою компаній з вантажоперевезень, це питання вирішується дуже просто. Досить зайти на сайт вантажоперевезень та вибрати вантажоперевізника.

Однак тут є одне «але»: як не помилитися з вибором фірми. Жителі обласного центру та всієї Закарпатської області не помиляться, якщо звернуться за послугою вантажоперевезення будь-якої складності в логістичну компанію NOSHA. Хоча перевізник працює в цьому регіоні не так давно, він вже встиг довести свій високий професіоналізм та сумлінність. Про це свідчать численні позитивні відгуки тих, хто вже скористався послугами фірми.

NOSHA — інноваційна транспортна компанія в Ужгороді

Секрет популярності NOSHA полягає у вдалому «тандемі» двох складових якісного перевезення вантажу: технічні можливості плюс людський потенціал. Компанія має в розпорядженні власний парк всіх необхідних транспортних засобів будь-якої вантажопідйомності. Клієнту не доведеться переплачувати за тоннаж авто, якщо передбачається, наприклад, переїзд на дачу. У той же час не доведеться робити кілька ходок при необхідності перевезти велику кількість вантажу.

У штаті NOSHA є ретельно підібрані вантажники. За якість їх роботи несе компанія. Тому в разі форс-мажору (що взагалі вкрай малоймовірно) клієнт пред'являє претензії тому, з ким укладав договір вантажоперевезення. Саме компанія, а не окремі її працівники, несе повну відповідальність за збереження довіреного їй вантажу.

Вантажоперевезення будь-якого формату та складності від 50 кг до 20 тонн

Наявність всіх видів машин, сільськогосподарської техніки, професійних вантажників та такелажників дозволяє NOSHA недорого надавати послуги швидкого безпечного транспортування, будь то пральної машини з магазину або багатотонного промислового обладнання.

Комплексний підхід: розбирання та монтаж, пакування, завантаження, вантажники, перевезення

Оптимальним для клієнта є замовлення послуги «під ключ». Це вигідно і за ціною, і за швидкістю, і за якістю виконання. До того ж виконання всіх робіт від «А» до «Я» однією компанією накладає на неї повну відповідальність за кожен етап роботи.

Вантажники можуть при необхідності розібрати та грамотно упакувати вантаж, розпакувати та зібрати його по прибуттю до місця призначення. Клієнту не доведеться навіть займатися пошуком пакувального матеріалу. Його ціна входить в загальну вартість послуги транспортування. Замовити послугу перевезення вантажу будь-якого типу, ваги та об'єму по Ужгороду та Закарпатській області можна за телефоном (номера є в розділі «Контакти») або онлайн безпосередньо на цьому сайті.