NOSHA
UARU
ГоловнаМаріуполь
Ну що, поїхали?
Вантажники
-+
Пасажири
-+
Тип машини
Мінівен
Мінівен

до 800 кг (до 4 м.куб)

Спринтер
Спринтер

до 2 т (до 8 м.куб)

Фотон
Фотон

до 3 т (до 15 м.куб)

Газель
Газель

до 5 т (до 25 м.куб)

Вантажівка
Вантажівка

до 10 т (до 40 м.куб)

до 20 т (до 86 м.куб)

Дякуємо !
Дякуємо !
Наш менеджер обробить заявку протягом години і зв'яжеться з вами.
Помилка!
Сталася помилка, будь ласка оновіть сторінку і спробуйте ще раз.

Як ми працюємо
Швидко
Швидко
Оформлення замовлення online або за номером 557 впродовж декількох секунд
Безпечно
Безпечно
Надаємо всі необхідні документи
Комфортно
Комфортно
Вирішуємо всі транспортні завдання фахівцями NOSHA з мінімальною участю клієнта
Оперативно
Оперативно
Здійснюємо перевезення вантажів в найкоротші та своєчасні терміни
Автопарк
Мінівен

до 800 кг (до 4 м.куб)

ЗАМОВИТИ
Спринтер

до 2 т (до 8 м.куб)

ЗАМОВИТИ
Фотон

до 3 т (до 15 м.куб)

ЗАМОВИТИ
Газель

до 5 т (до 25 м.куб)

ЗАМОВИТИ
Вантажівка

до 10 т (до 40 м.куб)

ЗАМОВИТИ

до 20 т (до 86 м.куб)

ЗАМОВИТИ
Відгуки наших клієнтів
Олена

Купила пралку в Епіцентрі, але там потрібно було чекати машину два дні. Подзвонила в Ношу - протягом години пральна машина була вже у мене вдома.


Олена
Домогосподарка
Альбіна

Дуже швидко приїхала машина. Завантажили, привезли акуратно і без проблем. Ціни цілком адекватні і при цьому дуже ввічливі водії.ина.

Альбіна
Власниця шоуруму
Олексій

Спілкуються ввічливо та культурно. Оператор - Юлія все розпитала й знайшла потрібну мені машину і вантажників. Все зробили оперативно

Олексій
Підприємець
Іван

Замовляв евакуатор. Дзвонив по різним компаніям, але чи ціни космос або хамло або не міг додзвонитися. Тут все ок з першого разу


Іван
Кур'єр

Компанія з вантажоперевезень в Маріуполі

З необхідністю перевезення якогось вантажу доводиться стикатися кожному. Але одна справа - перевезти з магазину додому якусь важку об'ємну покупку, і зовсім інша - організувати переїзд, будь то квартирний, дачний, офісний або складський. Проте, і в тому, і в іншому випадку не обійтися без відповідного транспортного засобу та допомоги вантажників. Але якщо раніше їх пошук був справжньою проблемою, з появою ринку перевезень все стало набагато простіше. Головне - обрати «правильну» компанію з вантажоперевезень.

NOSHA - інноваційна транспортна компанія в Маріуполі

З появою в місті цієї логістичної компанії, життя його підприємств та звичайних жителів набагато спростилося. Адже при необхідності доставити будь-який вантаж з пункту А в пункт Б тепер досить одного телефонного дзвінка. Інноваційність NOSHA полягає в тому, що вона не просто перевозить вантажі, але також займається:

  • плануванням переїзду;
  • розробкою маршруту;
  • підбором оптимального для кожного конкретного випадку транспортного засобу.

Ще одна важлива особливість компанії - наявність необхідної техніки. Ми маємо ТЗ, що дозволяють організувати вантажоперевезення будь-якої складності.

Вантажоперевезення будь-якого формату та складності від 50 кг до 20 тонн

Не треба бути семи п'ядей у чолі, щоб розуміти, що, наприклад, для переїзду на дачу може бути досить автомобіля порівняно невеликої вантажопідйомності. А щоб організувати доставку промислового обладнання, інших великогабаритних вантажів не обійтися без транспортних пристосувань іншого порядку. До того ж все це треба ще й завантажити на ТЗ.

Компанія NOSHA має в своєму розпорядженні різні види транспортних засобів, машини з кранами-маніпуляторами. У штат входить команда професійних вантажників, такелажників. Так що, завантажити та перевезти будь-який вантаж ми можемо самостійно, без залучення технічних засобів та людей ззовні.

Комплексний підхід: розбирання та монтаж, пакування, завантаження, вантажники, перевезення

Найбільш затребуваною є послуга «під ключ». Це означає, що всі етапи роботи, починаючи з демонтажу та закінчуючи встановленням на новому місці, виконуються без участі замовника. Хочете швидко, якісно та недорого здійснити вантажоперевезення будь-якого рівня? Замовте послугу «під ключ» онлайн на сайті вантажоперевезень або по телефону. Зорієнтуватися в цінах допоможе прайс-лист.