ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

NOSHA – вантажні перевезення у Кривому Розі

Переїзд – це завжди безліч коробок та не менше питань, як ці коробки перевезти. Фахівці компанії з вантажоперевезень «NOSHA» легко вирішать кожну з проблем, пов’язаних з перевезенням, і зроблять переїзд максимально швидким та необтяжливим для вас.

NOSHA – інноваційна транспортна компанія у Кривому Розі

Для «NOSHA» не існує непідйомних вантажів та непосильних завдань. Фахівці логістичної компанії однаково легко впораються з доставкою важкої побутової техніки до вашого дому та з перевезенням великогабаритного устаткування на ваше підприємство.

У нас є все необхідне для переїзду. Будуть підібрані автомобілі необхідної місткості для транспортування вашого вантажу. Кріплення різних типів забезпечать надійну фіксацію речей під час переїзду, вбережуть їх від пошкодження.

Ціна на послуги з транспортування вираховується індивідуально, залежно від типу вантажу, його тоннажу, дальності перевезення. Тому можна не сумніватися, що переїзд обійдеться недорого, і ви не переплатите ні копійки.

Вантажоперевезення будь-якого формату й складності: від 50 кг до 20 тонн

Переїзд в нову квартиру або заміський будинок, відкриття власного офісу, купівля обладнання для підприємства або початок будівництва – стануть справжнім головним болем, якщо самостійно шукати машину для транспортування меблів або техніки, залучати до перенесення вантажів знайомих. На сайті вантажоперевезень «NOSHA» в Кривому Розі ви можете замовити транспортування:

 • меблів;
 • побутової чи промислової техніки;
 • будівельних матеріалів;
 • кабелів;
 • музичних інструментів;
 • акваріумів;
 • сейфів, банкоматів;
 • пиломатеріалів;
 • контейнерів;
 • автомобілів, мотоциклів, катерів;
 • вивезення сміття та ін.

Ми доставимо машину, підготовлену до перевезення вашого типу вантажів, до вказаного місця точно в строк.

Комплексний підхід: розбирання та монтаж, пакування, завантаження, перевезення

Транспортній компанії «NOSHA» під силу вантажоперевезення будь-якої складності. Наші фахівці позбавлять вас від необхідності самостійно займатися демонтажем, розбиранням або наступним збиранням, встановленням меблів, техніки. Ми пропонуємо не оренду вантажного автомобіля, а організацію переїзду «під ключ» з включенням у вартість послуг вантажників по розбиранню, грамотному пакуванню, такелажу, винесенню, занесенню вантажів.

«NOSHA» працює, щоб ви відпочивали!

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.